Назад

«Інтергал-Буд» допомагає жителям Мінського масиву облаштувати сквер

П’ять років тому у мешканців Мінського масиву виникла ідея перетворити занедбану ділянку між вулицями Калнишевського та Сім'ї Кульженків на сквер. Активісти створили громадську організацію «Сквер на Калнишевського» та почали діяти. Долучилася до процесу створення скверу й будівельна компанія «Інтергал-Буд», запропонувавши допомогу у вивезенні будівельного сміття, якого там назбиралося чимало.

14 квітня силами компанії були організовані екскаватор та два 30-тонні самоскиди, які вивезли сміття, уламки бетонних плит, сходів тощо. Всього було вивезено десять вантажівок непотребу. Відтепер ділянка готова до проведення подальших робіт з благоустрою.

«Інтергал-Буд» й надалі підтримуватиме громадську організацію «Сквер на Калнишевського» в їхній діяльності. За інформацією активістів, нині є рішення екологічної комісії Київради про переведення ділянки на Калнишевського в статус зеленої зони, а комунальне підприємство «Зеленбуд» вже отримало доручення розробити проєкт скверу.

За останні 6 років сума безповоротних інвестицій компанії «Інтергал-Буд» лише в Києві склала понад 400 млн гривень. З минулого року компанія втілює масштабну програму реконструкції парку «Нивки» — виклала бруківкою 2,5 тис. м2 доріжок, встановила перголу та дві мультимедійні лави, а невдовзі розпочне монтаж нових дитмайданчиків. Триває реконструкція дощового колектора на вулиці Кудряшова, що поряд з будмайданчиком житлового комплексу CITY HUB. Сенс роботи компанії — не обмежуватися лише розвитком комфортного середовища у своїх проєктах, а особливу увагу приділяти благоустрою всього району.


Інші публікації