Назад

«Інтергал-Буд» розпочав другий етап реконструкції частини парку «Нивки»

21/04/2021

З настанням тепла компанія «Інтергал-Буд» приступила до виконання другого етапу реконструкції частини парку «Нивки».

Поруч з відновленою в рамках першого етапу реконструкції територією, розпочалися роботи з встановлення сучасних дитячих майданчиків. Тут облаштують декілька секторів з гойдалками та атракціонами для діток від 3 до 6 років та діток від 7 і до 12. Окрема увага буде приділена інклюзивному сектору для діток з особливими потребами.

На початку робіт з реконструкції парку «Нивки» міська влада презентувала детально прописаний план робіт, який містив у собі роботи з очищення озер, встановлення лавок та урн, відновлення зелених насаджень тощо.

«Компанія «Інтергал-Буд» запропонувала свою участь в реалізації проєкту, адже поряд будується житловий комплекс «Нивки-Парк» і нам дуже хотілося організувати для мешканців комплексу комфортну зелену територію поруч. Але, на жаль, окрім тих робіт, які провела та проводить наша компанія, ніхто нічого майже не зробив — було проведено лише очищення водойм» — зазначив Олександр Матюха, керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд».     

В реалізованій першій частині проєкту компанія встановила вхідну перголу та лави, влаштувала 2 500 м2 тротуарної плитки. Восени 2020-го року встановили ексклюзивні мультимедійні «розумні» лави з зарядними пристроями для гаджетів та можливістю прослуховування легендарних пісень про Київ.

Згідно з попередніми домовленостями місце під дитячі майданчики мало бути підготовлене силами певних служб благоустрою. Коли ж компанія придбала все необхідне для встановлення устаткування, виявилося, що роботи з зачистки території не виконані. Тож, аби пришвидшити початок встановлення майданчиків, забудовник взяв цей процес у свої руки. Для цього йому довелося звертатися до міської влади за спеціальним дозволом на проведення робіт. І ось, отримавши всі погодження, другий етап реконструкції стартував.

За останні 6 років сума безповоротних інвестицій компанії «Інтергал-Буд» лише в Києві склала понад 400 млн гривень. Днями компанія підтримала активістів Мінського масиву столиці, які взялися перетворити занедбану ділянку між вулицями Калнишевського та Сім'ї Кульженків на сквер. Силами компанії були організовані екскаватор та два 30-тонні самоскиди, які вивезли з території сміття, уламки бетонних плит та сходів.


Інші публікації