Назад

«Інтергал-Буд» серед лідерів столичного будівельного ринку за версією журналу Forbes

У головному номері року журналу Forbes (травень 2021) опубліковано матеріал про київський ринок житла. На прохання редакції дослідницька компанія M4U підрахувала обсяги та вартість первинного житла, виставленого в столиці на продаж.

У трійці найбільших забудовників Києва з показником 10% від загального обсягу знаходиться «Інтергал-Буд».

А ось серед девелоперів, які будують житло елітного сегмента, будівельна компанія «Інтергал-Буд» впевнено лідирує. Флагманський проєкт елітної нерухомості, який сьогодні розвиває компанія — багатофункціональний комплекс INTERGAL CITY на Печерську. Тут вона продає житла на 4,2 млрд грн.

Такі результати цінні ще й тим, що на ринок преміального житла компанія вийшла порівняно нещодавно — на початку 2020 року. Нещодавно в інтерв’ю для журналу Banker.ua комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська розказала, що компанія планує розширювати портфель елітних об’єктів: «У нас є напрацювання в самому центрі Києва, в районі Печерська, які ми будемо виводити в поточному та наступному роках в продаж. Також маємо великі плани щодо об’єктів в Одесі. Ми вважаємо для себе цей сегмент перспективним з урахуванням нашої репутації та досвіду роботи на ринку, плюс у нас є фінансовий ресурс».

Інші публікації