Назад

«Інтергал-Буд» запропонував клієнтам А-Club ексклюзивні умови придбання нерухомості

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» — надійний партнер, який виконує взяті на себе зобов’язання та пропонує ринку великий перелік якісних житлових проєктів. Серед наших партнерів — великі та успішні бізнеси, з якими ми ведемо плідну співпрацю. Одним з них є А-Club — кращий приватний банкінг України й саме його клієнтам «Інтергал-Буд» підготував спеціальні умови придбання житлової нерухомості в БФК преміумкласу INTERGAL CITY та житловому комплексі бізнес-класу CITY HUB — 1 кв.м. в подарунок.

INTERGAL CITY — комплекс преміумкласу, розташований на Печерську (вул. Старонаводницька, 16-Б). Комплекс виконаний за концепцією «місто в місті», що забезпечить його жителям винятковий рівень комфорту та обслуговування. Його загальна площа — 3 га. До послуг резидентів INTERGAL CITY 1 га прогулянкових терас, квартири та апартаменти з видом на Батьківщину-Мати й Дніпро, унікальна архітектура, інноваційний дизайн публічних просторів, власний консьєрж сервіс.

CITY HUB — комплекс для тих, хто цінує життя в центрі сучасного мегаполісу. Це ідеальне місце для активних, бізнес-орієнтованих й амбітних людей. CITY HUB зводитися в історичному та діловому центрі Києва (у. Кудряшова 8-10), поблизу основних транспортних магістралей столиці. Комплекс оточують зелені зони та парки.

Детальніше про пропозицію дізнавайтеся у відділах продажів БФК INTERGAL CITY (вул. Старонаводницька, 16Б, тел. (044)237-12-82) та CITY HUB (вул. Кудряшова, 8-10, тел. (044)232-95-14) або у вашого персонального менеджера А-Club. 


Інші публікації