Назад

Динаміка будівництва станом на 1 березня 2021 року

Шановні покупці, вітаємо з початком весни та пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 березня 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2

Завершується монтаж віконних конструкцій, влаштування фасаду та покрівлі. Прокладання інженерних систем здійснено майже на 90%. Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів, влаштування каркаса вхідних груп та вертикальної гідроізоляції підвальної частини. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на понад 80%, а влаштування дверей на 70%.

Секції №3, 4, 5

Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на 25%, а прокладання інженерних систем на понад 30%.

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 80%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 70%) та монолітний каркас (виконано на 50%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9 та 10 секціях будинку №3, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7

Триває кладка зовнішніх стін з 2-го по 21-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Розпочали штукатурку стін у квартирах з 2-го по 6-й поверх.

4 черга: Секція №8

Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Розпочали штукатурку стін у квартирах з 2-го по 6-й поверх.

4 черга: Секція №9

Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 21-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 18-й поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 6-й поверх.

4 черга: Секція №10

Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 23-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 22-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 18-ий поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 6-й поверх.

Підземний паркінг

Виконуються роботи з зовнішнього утеплення (готовність робіт 90%) та з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 70%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1, 3 та 4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів.

Секція №1  

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса, а перекриття першого поверху виконано на 8%.

Секція №2  

Завершено влаштування пальового поля. Тривають роботи з влаштування фундаментної плити.

Секції №3 та №4  

Тривають роботи з влаштування пальового поля — виконано на 10%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

Будинок №7

Завершуються роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків (виконано на 90%), прокладання внутрішніх мереж (виконано на 30%) та облаштування фасадів (виконано на 60%).

Будинок №8

Улаштування зовнішніх мереж виконано на понад 90%, внутрішніх мереж на 95%. Фасадні роботи добігають до логічного завершення. На цьому ж етапі знаходяться роботи з встановлення ліфтів. Штукатурка стін, стяжки підлоги та встановлення вхідних дверей завершені! Оформлення місць загального користування триває — виконано на 25%.

Будинок №43

Тривають роботи з облаштування покрівлі (виконано на 90%), монтажу ліфтів (виконано на 95%), прокладання зовнішніх (виконано на 90%) та внутрішніх мереж (виконано на 70%), облаштування фасадів (виконано на 90%), штукатурки стін (виконано на 60%) й стяжки підлоги (виконано на 50%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 25%.

Будинок №42

Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж — виконані на 90%. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги виконана на 70%. Облаштування покрівлі виконано на 85%, а монтаж віконних блоків незабаром буде завершений. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 25%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж. 

Будинок №8

Завершуються роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користування.

Будинок №7

Завершуються роботи з влаштування фасаду. Чистову обробку місць загального користування виконано на 70%.

Будинок №12

Секція Г

Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду.

Секція І

Встановлення вікон на рівні 17-го поверху. Триває штукатурка на 13, 16 та 17-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е

Триває встановлення вікон з 2-го до 15-й поверх. В роботі штукатурка на 10-у та 12-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Б

Триває улаштування покрівлі.               

Будинок №11

Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 17-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 6-го по 13-й поверх; Секція Ж — з 3-го по 13-й поверх.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса 4-го поверху.

Секції Г*, Г: влаштування монолітного каркаса 2-го поверху.

Секція Е: влаштування монолітного каркаса 1-го поверху.

Дитячий садок

Ведеться кладка стін 4-го поверху та влаштування покрівлі. Встановлені вікна з 1-го по 4-ий поверх.

Заклад громадського харчування

В процесі роботи з влаштування покрівлі, монтажу вікон та влаштування фасаду. 

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Триває влаштування монолітного каркаса на 11-му поверсі. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 5-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів — виконано на 15%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок №5

Практично усі роботи з будівництва завершені або підходять до кінця. Роботи з благоустрою виконані на 70%.  

Будинок №6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 9-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок №7

Влаштовано монолітний каркас на рівні 22-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 10-й поверх. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 80%. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 3-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації та опалення. 

Будинок №8

Проводиться монтаж вікон на рівні 22-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 60%. Штукатурка стін виконана на 50%, влаштування стяжки на 20%, прокладання систем електропостачання на 65%. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 25%. Стартували роботи з встановлення дверей.  

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1

Тривають роботи з розробки котловану. У третій секції першого будинку виконано 91 палю.

Будинок №2

Виконано випробувальні палі.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 12-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів — виконано на майже 50%.

Секція №2

Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів — виконано на понад 50%. Стартували електромонтажні роботи.

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — майже 60%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на понад 70%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на 60%.

Секція №2

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів тривають — виконано на 60%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень тривають. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем в процесі — виконано на майже 60%.

Секція №3

Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (майже 40%) та фасади (понад 20%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Розпочато роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень. 

Секція №4

Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5

Влаштування моноліту 15-го поверху та проведення кладки стін на рівні 9-го поверху.

Секція №6

Влаштування моноліту 15-го поверху та кладка стін на рівні 6-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 7-го поверху.

Паркінг

Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на майже 60%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — на понад 55%. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина) — виконано на майже 30%.

Будинок №2

Триває виконання пальового поля.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 20-го поверху.

На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 9-го поверху.

На вежі «В» завершені роботи з кладки стін та перегородок. Виконуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи по влаштуванню покрівлі.

На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та монтажу навісних вентильованих фасадів з 12-го по 16-й поверх. Виконуються роботи з кладки цегли з 11-го по 13-й поверх.

На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 2-го поверху.

Завершені роботи з будівництва одного повітряного моста. Ведуться роботи з будівництва стилобату.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Інші публікації