Назад

Динаміка будівництва станом на 1 грудня 2020 року

Шановні покупці, традиційно у перші дні нового місяця ділимося з вами динамікою будівництва наших житлових комплексів, тож до вашої уваги інформація станом на 1 грудня 2020 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться шість житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п'яти секцій.

Секції №1, 2

В першій та другій секції будинку завершується монтаж віконних конструкцій та влаштування фасаду — роботи виконано на понад 80%. Покрівельні роботи тривають та становлять 70%. Здійснено 40% вертикальної гідроізоляції підвалу. Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів.  

Секції №3, 4, 5

У третій секції будинку вертикальні конструкції монолітного каркаса залили до 15-го поверху. Влаштування стін та цегляних перегородок відбувається на рівні 12-го поверху. 

У четвертій секції монолітний каркас встановлено до 15-го поверху, цегляна кладка сягає 8 поверху.

У п’ятій секції стартує влаштування монолітного каркаса на 14-му поверсі. Влаштування стін та цегляних перегородок відбуваються на 8-му поверсі.

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован та монолітний каркас.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9 та 10 секціях будинку №3. 

4 черга: Секція №7

Перекриття вертикальних елементів 25-го поверху виконано на понад 97%. Виконується кладка зовнішніх стін з 2-го по 17-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 3-й поверх.

4 черга: Секція №8

Виконання перекриття вертикальних елементів 25-го поверху на фінішній прямій. Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 20-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 4-й поверх.

4 черга: Секція №9

Виконана кладка зовнішніх стін з 1-го по 25-й поверх. Триває кладка зовнішніх стін з 1-го по 21-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 15-й поверх, готовність робіт 60%.

4 черга: Секція №10

Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 21-й поверх, виконано на понад 80%. Триває встановлення вікон з 2-го по 15-й поверх, готовність робіт 60%.

Підземний паркінг

Завершено бетонування плити перекриття паркінгу. Виконуються роботи з зовнішнього утеплення, готовність робіт 30%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.

Будинок №9

Ведуться роботи у квартирах з ремонтом від забудовника, готовність — 80%.

Будинок №7

На фінішній прямій (відсоток виконання понад 90%): прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, облаштування вхідних груп, ліфти. Монтаж віконних блоків виконано на 85%, а фасадні роботи на 55%.

Будинок №8

Облаштування покрівлі майже завершено. Улаштування зовнішніх мереж виконано на 85%, внутрішніх мереж на понад 90%. Фасадні роботи також добігають до логічного завершення та складають 97%. Ліфти – 95%. Штукатурка стін — 95%, стяжка підлоги — 90%. Встановлення вхідних дверей триває — виконано на 80%.

Будинок №43

Триває влаштування внутрішніх мереж — виконано на 70%. Роботи з прокладання зовнішніх мереж виконано на понад 90%. Штукатурка стін на 25%. Стяжка підлоги на 15%.

Будинок №42

Основні роботи з будівництва знаходяться на фінальній стадії. Тривають роботи з прокладання зовнішніх мереж — виконані на 90%, внутрішні мережі на 65%. Штукатурка стін виконана на 70%, стяжка підлоги на 25%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж. 

Будинок №8

Закінчується облаштування благоустрою території та чистова обробка місць загального користування.

Будинок №7

Підходить до логічного завершення влаштування фасаду, яке наразі виконано на 95%.

Секція Е2

Штукатурка виконана до 17-го поверху, а стяжка до 11-го поверху.

Секція Е1

Штукатурка до 17-го поверху, стяжка до 12-го поверху.

Секція В

Штукатурка до 13-го поверху, стяжка до 3-го поверху.

Будинок №12

Секція Г

Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Триває виконання штукатурки на 3, 5, 7, 9, 11-му та 13-му поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція І

Триває встановлення вікон — виконано до 13-го поверху. Улаштування кладки на рівні 16-го поверху, штукатурка на 3-му та 5-му поверхах.

Секція Е

Відбувається влаштування кладки на 16-му поверсі. Встановлення вікон з 2-го по 4-й поверх. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Б

Проводиться влаштування кладки на 16-му поверсі.               

Будинок №11

Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 12-го поверху.

Будинок №10

У секціях Б, Г*, Г та Е триває влаштування монолітного каркаса підвалу.

Дитячий садок

Ведеться кладка стін 4-го поверху та влаштування покрівлі.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Наразі триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Стартує влаштування монолітного каркаса на 6-му поверсі. 

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів, організації водопостачання та каналізації, опалення наближаються до фінішної прямої. Електропостачання та встановлення протипожежних систем виконані на 90%. Штукатурку стін виконано на 95%, а улаштування стяжки на 90%. Улаштування покрівлі завершено. Роботи зі встановлення дверей тривають — відсоток виконання станом на сьогодні 65%. Стартували роботи з благоустрою.   

Будинок 6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса: Секція №1 — на рівні 3-го поверху; Секція №2 — на рівні 2-го поверху; Секція №3 — на рівні 5-го поверху.  

Будинок 7

Влаштовано монолітний каркас на рівні 15-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 7-й поверх. 

Будинок 8

Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 21-го та 22-го поверхів. Проводиться монтаж вікон з 5-го по 8-й поверх. Триває влаштування водопостачання та каналізації, штукатурка стін та стяжки. Улаштування покрівлі виконано на 50%. Стартували роботи з прокладання систем електропостачання та протипожежної безпеки.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 7-го поверху. Виконується мурування стін 3-го поверху.

Секція №2

Встановлюються вертикальні конструкції 9-го поверху. Виконується мурування стін 6-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Наразі зводиться будинок №1, який складатиметься з 7-ми секцій, та ведуться роботи з облаштування паркінгу.  

Секція №1

На фінішній прямій роботи з влаштування фасадів та влаштування покрівлі — понад 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — понад 50%. Будівельники займаються оздобленням місць загального користування та спеціальних приміщень, роботи виконані на понад 65%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на понад 50%.

Секція №2

Роботи з влаштування покрівлі та фасадів виконані на понад 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають та становлять уже понад 50%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень виконано на 65%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на 50%.

Секція №3

Влаштування стін та перегородок 24-го поверху на фінішній прямій. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 95%. Будівельники розпочали влаштовувати покрівлю та фасади, роботи виконані на понад 10%. Стартувало прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем.

Секція №4

Влаштування стін та перегородок 22-го поверху практично завершено. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 85%. Розпочалися роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5

Влаштування моноліту 9-го поверху та проведення кладки стін на рівні 6-го поверху.

Секція №6

Влаштування моноліту 11-го поверху та проведення кладки стін на рівні 5-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 7-го поверху.

Паркінг

Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 30%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — майже 60%. Стартували роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина).

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 15-го поверху.

На вежі «Г» проводяться роботи з монтажу опалубки плити перекриття на рівні 27-го поверху. Ведеться мурування стін.

На вежі «В» виконуються монолітні сходи входу в вежу.

На вежі «Б» приступили до виконання монолітних робіт.

На вежі «Д» готові: фундамент вежі, стіни та колони першого рівня підземного паркінгу. Виконується монтаж опалубки плити перекриття.

Розпочато виконання монолітних робіт з улаштування тераси.

Наші житлові комплекси зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби ваші мрії про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!

Інші публікації