Назад

Динаміка будівництва станом на 1 листопада 2020 року

Шановні покупці, минув другий місяць осені й ми вже готові поділитися інформацією щодо динаміки будівництва наших житлових комплексів. До вашої уваги інформація станом на 1 листопада 2020 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

Секції №1, 2

Влаштування стін й перегородок із цегли добігають до завершення та становлять 98%. Монтаж віконних конструкцій триває та виконано майже на 70%. Стартувало влаштування каркасу вхідних груп, готовність на 1 листопада — 10%. Триває й влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини, готовність — 40%. Влаштування покрівлі складає понад 50%, а фасадів — 65%. Прокладання інженерних систем виконано на 40%. Оздоблення (без ремонту квартир) становить вже понад 50%, монтаж та пусконалагодження ліфтів — 50%.  

Секції №3, 4, 5

На об’єкті триває улаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини — виконано на 50%. Улаштування монолітного каркаса виконано майже на 80%, а от улаштування стін і перегородок із цегли на понад 40%.

Паркінг

Роботи з улаштування котловану тривають.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

4 черга: Секція №7

Перекриття вертикальних елементів 23 поверху виконано на понад 90%. Виконується кладка зовнішніх стін з 2 по 14 поверх — 55%.

4 черга: Секція №8

Перекриття вертикальних елементів 25 поверху підходить до завершення та становить 98%. Виконується кладка зовнішніх стін з 1 по 17 поверх — понад 60%.

4 черга: Секція №9

Виконується кладка зовнішніх стін з 1 по 19 поверх — 75%. Триває встановлення вікон з 2 по 8 поверх, готовність робіт — 30%.

4 черга: Секція №10

Виконується кладка зовнішніх стін з 1 по 18 поверх, виконано на понад 70%. Триває встановлення вікон з 2 по 8 поверх, готовність робіт — 30%.

Підземний паркінг

Бетонування вертикальних елементів завершено! До фіналу підходить бетонування плити перекриття паркінгу, готовність робіт — 90%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

Будинок №9

Будинок збудовано. Завершується оформлення прибудинкової території. Ведуться роботи у квартирах з ремонтом від забудовника, готовність — 65%.

Будинок №7

На понад 90% готові: зовнішні мережі, облаштування покрівлі, димовидалення, облаштування вхідних груп, ліфти. Монтаж віконних блоків виконано на 70%, а фасадні роботи на 45%.

Будинок №8

Облаштування покрівлі майже завершено — 98%. Улаштування зовнішніх мереж — 85%, внутрішніх мереж — 90%. Фасадні роботи також добігають до логічного завершення та складають 97%. Ліфти – 95%. Штукатурка стін — 85%, стяжка підлоги — понад 40%. Розпочато встановлення вхідних дверей — 5%.

Будинок №43

Кладка зовнішніх і внутрішніх стін та монтаж віконних блоків практично завершена! Облаштування покрівлі також наближається до фінішної прямої та складає 90%. Завершено монтаж віконних блоків. Улаштування внутрішніх мереж виконано на 50%, а зовнішніх на 90%. Штукатурка стін — 15%.

Будинок №42

Монолітні роботи та кладка зовнішніх й внутрішніх стін на фінальній стадії! Облаштування покрівлі – 85%. Монтаж віконних блоків також добігає до кінця та становить 98%. Фасадні роботи — 90%. Зовнішні мережі — 90%, внутрішні мережі — 50%. Штукатурка стін — 25%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

Будинок №8

Триває облаштування благоустрою території та чистова обробка місць загального користування.

Будинок №7

Триває влаштування фасаду, яке наразі виконано на 90%.

Секція Е2

Штукатурка виконана до 17 поверху. Стяжка до 8 поверху.

Секція Е1

Штукатурка до 16 поверху.

Секція В

Штукатурка до 9 поверху.

Будинок №12

Секція Г

Триває виконання штукатурки на 3, 5, 7 та 9 поверхах.

Секція І

Триває встановлення вікон, виконано до 7 поверху.

Секція Є

Влаштування кладки на 15 поверсі.

Секція Б

Влаштування кладки на 15 поверсі.               

Будинок №11

Влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на 7 поверсі.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса.

Секція Г*: влаштування монолітного каркаса.

Секція Г: влаштування фундаменту.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

До вашої увага динаміка робіт будинків №1, 2 та 3.

Роботи у будинках №1 та №2 наближаються до фіналу:

Будинок №1

Переважна більшість робіт завершена. На фінішній прямій: влаштування протипожежних систем — 98%, будівельно-монтажні роботи — 90%, монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи — 85%. Прокладання систем внутрішнього опалення та електропостачання практично завершені та становлять 99%.

Будинок №2

Така ж ситуація і з будинком №2. Переважна більшість робіт завершені. На фінішній прямій: система внутрішнього водопостачання та каналізації, система внутрішнього опалення та система внутрішнього електропостачання. Влаштування протипожежних систем — понад 90%, монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи — 80%, будівельно-монтажні роботи — 90%.

Будинок №3

Виконується влаштування монолітного каркаса — майже 15%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5

Тривають монтаж та пусконалагодження ліфтів — 90%, водопостачання та каналізація — 85%, опалення — 85%, електропостачання та протипожежні системи — 85%. Штукатурка стін та улаштування стяжки готові на 85%. Утеплення фасадів завершено, а їх облаштування підходить до фінальної прямої та становить 95%. Улаштування покрівлі також виконано на 95%. Триває встановлення дверей — 35%.  

Будинок 6

Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля та фундаментної плити. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса 1 поверху. 

Будинок 7

Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля та фундаментної плити. Влаштовано монолітний каркас на рівні 12 поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на 1 поверсі. 

Будинок 8

Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля, фундаментної плити та монолітного каркаса. Влаштовано монолітний каркас на рівні 8 поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 20 поверху. Також завершено влаштування каркаса вхідних груп. Розпочато монтаж вікон — 1 поверх. Стартувало влаштування водопостачання та каналізації, штукатурка стін та стяжки. Улаштування покрівлі виконано на 10%.  

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Будинок №1

Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 6 поверху. Виконується мурування стін 2 поверху.

Секція №2

Встановлюються вертикальні конструкції 7 поверху. Виконується мурування стін 4 поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів, сходових маршів.

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

Секція №1

Влаштування фасадів — понад 90%. Влаштування покрівлі — 97%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи — понад 40%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень — понад 60%. Система внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем — понад 40%.

Секція №2

Влаштування покрівлі на фінішній прямій і складає 97%. Влаштування фасадів — понад 90%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи — 45%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень — 60%. Система внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем — понад 40%.

Секція №3

Завершується влаштування стін та перегородок 24 поверху. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та дверей МЗК на фінішній прямій — понад 90%.

Секція №4

Завершується улаштування стін та перегородок 22 поверху майже завершено.

Секція №5

Влаштування моноліту 7 поверху.

Секція №6

Влаштування моноліту 8 поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту 4 поверху.

Паркінг

Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) на завершальній стадії. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — понад 55%.

ЖК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 13 поверху.

На вежі «Г» армується плита перекриття 25 поверху.

На вежі «В» виконаний монолітний каркас вежі, влаштовуються парапети, кладка та залізобетонні сходи.

На башті «Д» виконаний фундамент вежі, виконуються стіни та колони першого рівня підземного паркінгу.

У Лівому крилі виконуються вертикальні елементи 3 поверху.

Дякуємо за увагу! «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Інші публікації