Назад

Динаміка будівництва станом на 1 серпня 2021 року

Шановні покупці, пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 серпня 2021 року. Сезон відпусток жодним чином не впливає на динаміку будівництва наших проєктів, тож залюбки ділимося з вами інформацію про те, що було виконано у липні. 

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Стартували продажі квартир у будинку №2.

Секції №1, 2

Монтаж та пусконалагодження ліфтів виконано на 65%. Оздоблення (без ремонту квартир) практично завершене. Встановлення дверей виконано на 95%, влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини на 90%. Тривають й роботи з влаштування каркаса вхідних груп (90%) та прокладання інженерних мереж (75%). Розпочаті роботи з влаштування благоустрою.

Секції №3, 4, 5

Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини — 75%. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 85%, а прокладання інженерних систем на 75%. Тривають роботи з оздоблення (без ремонту квартир) та монтаж й пусконалагодження ліфтів. Покрівлю влаштовано на понад 55%.

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 85%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 85%) та монолітний каркас (виконано на майже 85%). Тривають робити з влаштування гідроізоляції — виконані на понад 35%.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7

Виконали стяжку підлоги з 2-го по 25-й поверх. Завершили роботи з монтажу ліфтів. Виконується монтаж вхідних дверей до квартир з 2-го по 20-й поверх. Оздоблення МЗК виконане на 30%, а утеплення фасадів на 45%.

4 черга: Секція №8

Завершили роботи з монтажу ліфтів. Оздоблення МЗК виконане на 30%. Виконується монтаж вхідних дверей до квартир з 2-го по 20-й поверх. Утеплення фасадів виконано на 95%, а фарбування на 65%.

4 черга: Секція №9

Завершили роботи з монтажу ліфтів. Утеплення фасадів виконано на 95%, а фарбування фасадів на 95%. Виконується оздоблення місць загального користування (80%).

4 черга: Секція №10

Виконали стяжку підлоги з 2-го по 25-й поверх. Виконуються роботи з утеплення фасадів (95%) та їхнього фарбування (95%). Завершено роботи з монтажу ліфтів, а з оздоблення МЗК виконано на 50%.

5 черга: Секції 11

Виконується перекриття вертикальних елементів 3-го поверху — 20%.

5 черга: Секції 12

Виконується перекриття вертикальних елементів 1-го поверху — 60%.

5 черга: Секції 13

Виконується перекриття вертикальних елементів 1-го поверху — 40%.

5 черга: Секції 14

Виконується перекриття вертикальних елементів 1-го поверху — 40%.

Підземний паркінг

Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу (70%). Роботи з гідроізоляції паркінгу виконані на 90%. Розводка комунікацій виконана на 50%.

ЖК «Лук’янівський каскад», адреса: вул. Половецька, 4

Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 14, 16 та 21 поверх.

Секція №1

Триває влаштування шпунтів. Завершено земляні роботи, розпочато влаштування пальового поля.

Розпочато влаштування фундаментної плити під баштовий кран. Запущено електропідстанцію на майданчику.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Вже готові 10 будинків, у процесі будівництва ще 2. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

Будинок №7

Прокладання внутрішніх мереж виконано на понад 70%, а зовнішніх на понад 95%. На фінальній стадії облаштування покрівлі та монтаж ліфтів. Фасадні роботи досягли 90%. Тривають роботи з облаштування прибудинкової території (30%) та штукатурення стін (80%). Стартували роботи зі стяжки підлоги — 20%.

Будинки №8, №43 та №42

Будинки готові. Завершили облаштування прибудинкової території.

Будинок №10

Розпочали монолітні роботи — понад 20%.

Школа

Облаштування покрівлі становить 80%. Прокладка зовнішніх мереж на завершальній стадії, а прокладка внутрішніх виконана на понад 80%. Фасадні роботи виконані на 80%. Облаштування прибудинкової території виконано на 40%.  

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1  

Зведення монолітного каркаса виконано на понад 50%. Кладка стін виконана на 20%

Секція №2  

Тривають роботи над монолітним каркасом будівлі — виконано на 36%.

Секції №3

Стартувало зведення монолітного каркаса — понад 5%.

Секція №4  

Активно ведуться роботи із влаштування монолітного каркаса — 20%.

Тривають роботи з облаштування стилобатної частини комплексу.

Паркінг

Влаштування пальового поля — 55%, влаштування фундаментної плити — 45%, встановлення вертикального елемента — 15%, прокладання зовнішніх мереж — майже 5%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зводять 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

Будинок №12

Секція Г

Тривають роботи з чистового оздоблення місць загального користування — 70%, монтажу ліфтів — 30% та влаштування фасаду — 90%. 

Секція І

Виконуються роботи з влаштування фасаду — 90%, чистового оздоблення місць загального користування — 50%, монтажу ліфтів — 30% та стяжки — 85%.

Секція Е

Виконуються роботи з влаштування фасаду — 90%, чистового оздоблення місць загального користування — 50%, монтажу ліфтів — 20%, стяжки — 85% та штукатурення — 95%.

Секція Б

Виконуються роботи з влаштування фасаду — 90%, чистового оздоблення місць загального користування — 20%, монтажу ліфтів — 20%, стяжки — 20% та штукатурення — 70%.

Будинок №11

Виконуються роботи з влаштування фасаду — 90%, чистового оздоблення місць загального користування — 20%, монтажу ліфтів — 20%, стяжки — 20% та штукатурення — 70%.

Будинок №9

Секції А та Б

Завершені роботи з влаштування монолітного фундаменту.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса 16-го поверху. В роботі кладка стін 9-го поверху.

Секція Г*: влаштування монолітного каркаса виконано. В роботі кладка стін 7-го поверху.

Секція Г: влаштування монолітного каркаса парапетів. В роботі кладка стін 7-го поверху.

Секція Е: влаштування монолітного каркаса 16-го поверху. В роботі кладка стін 8-го поверху.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Влаштування монолітного каркаса здійснюється на рівні 19-го поверху. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 11-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів. Роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі підходять до фінішної прямої. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій — відсоток виконання 35.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 22-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 11-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — 40%. Розпочато роботи з монтажу віконних конструкцій. 

Будинок №7

Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 24-го поверху. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій — 80%. Роботи з прокладання систем водопостачання та каналізації виконані на 20%, опалення на 15%, електропостачання — 45%. Штукатурення стін виконане на 80%, а влаштування покрівлі на 80%. 

Будинок №8

Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 90%. Прокладання систем електропостачання на 95%. Улаштування покрівлі виконано на понад 90%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 90%. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 80%.

Будинок №9

Стартувало влаштування пальового поля — 10%.  

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1

Секція 1

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 4-го поверху та вертикаль 5-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 1-го поверху.

Секція 2

Виконано перекриття над 5-м поверхом. Цегляна кладка проходить на рівні 2-го поверху.

Секція 3

Виконано вертикаль 6-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 1-го поверху.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Триває встановлення вертикальних конструкцій 19-го поверху. Розпочато мурування стін 17-го поверху. Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи. 

Секція №2

Встановлення моноліту завершено. Виконується мурування стін 17-го поверху. Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи. 

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг

Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

Секція №1

Завершується монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи. Будівельники майже закінчили оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем виконано на майже 90%.

Секція №2

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів на фінішній прямій. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем практично виконані.

Секція №3

Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (90%) та фасади (понад 95%). Наближається до завершення прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на понад 80%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 95%. Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 80%.

Секція №4

Тривають роботи з влаштування покрівлі (90%) та фасадів (понад 80%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 80%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на понад 85%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 95%. Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 70%.

Секція №5

Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування триває — виконано на понад 70%. Тривають роботи з влаштування покрівлі, систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Стартували роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень.  

Секція №6

Влаштування моноліту 20-го поверху та кладка стін на рівні 16-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 19-го поверху та проведення кладки стін на рівні 13-го поверху.

Паркінг

Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на понад 95%. Влаштування покрівлі — 70%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — на понад 95%. Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2

Секція №8

Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 80%. Триває влаштування монолітного каркаса вище нуля.

Секція №9

Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 50%. Триває влаштування монолітного каркаса вище нуля.

Секція №10

Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 40%. Влаштування монолітного каркаса вище нуля — понад 10%.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються роботи з цегляної кладки стін 10-го поверху. Тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го до 9-й поверх.

На вежі «Б» тривають роботи з цегляної кладки внутрішніх стін.

На вежі «В» продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі. Тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій.

На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го по 25-й поверх та монтажу навісних вентильованих фасадів. Виконуються роботи з кладки цегли з 1-го по 24-й поверх. Продовжуються роботи з освітлення фасаду.

На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 11-го поверху. Тривають роботи з будівництва стилобату.

Стартували роботи зі зведення каркаса ресторану.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Інші публікації