Назад

Динаміка будівництва станом на 1 січня 2021 року

Шановні покупці, вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим й пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 січня 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2

В першій та другій секціях будинку завершується монтаж віконних конструкцій та влаштування фасаду — роботи виконано на понад 85%. Покрівельні роботи знаходяться на фінішній прямій та становлять 95%. Здійснено 58% прокладання інженерних систем. Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів. Стартувало влаштування каркаса вхідних груп.   

Секції №3, 4, 5

Влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини виконано на 50%. Влаштування монолітного каркасу завершено. Улаштування стін та перегородок з цегли виконано на 70%. Стартував монтаж віконних конструкцій. 

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 75%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 30%) та монолітний каркас (виконано на 30%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9 та 10 секціях будинку №3, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7

Завершено перекриття вертикальних елементів 25-го поверху. Виконується кладка зовнішніх стін з 2-го по 19-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 9-ий поверх.

4 черга: Секція №8

Завершено перекриття вертикальних елементів 25-го поверху. Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 20-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 13-й поверх.

4 черга: Секція №9

Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх, готовність робіт понад 80%. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 11-й поверх.

4 черга: Секція №10

Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 23-й поверх, виконано на понад 90%. Триває встановлення вікон з 2-го по 19-й поверх, готовність робіт 80%. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 11-й поверх.

Підземний паркінг

Виконуються роботи з зовнішнього утеплення, готовність робіт 50%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

Будинок №9

Ведуться роботи у квартирах з ремонтом від забудовника, готовність — 85%.

Будинок №7

На фінішній прямій (відсоток виконання 95%): прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, облаштування вхідних груп, ліфти. Монтаж віконних блоків виконано на 90%, а фасадні роботи на 60%.

Будинок №8

Облаштування покрівлі майже завершено. Улаштування зовнішніх мереж виконано на 85%, внутрішніх мереж на понад 90%. Фасадні роботи також добігають до логічного завершення та складають 97%. Ліфти встановлено на 95%. Штукатурку стін практично завершено, стяжку підлоги виконано на 97%. Встановлення вхідних дверей завершується та становить 97%.

Будинок №43

Кладку зовнішніх та внутрішніх стін практично завершено. Облаштування покрівлі виконано на 90%. Монтаж ліфтів також на 90%. Прокладання зовнішніх мереж знаходиться на фінішній прямій та складає 90%. Фасадні роботи виконано на 90%. Прокладання внутрішніх мереж виконано на 70%. Штукатурка стін триває та становить 60%, а стяжка підлоги 50%.

Будинок №42

Основні роботи з будівництва знаходяться на фінальній стадії. Тривають роботи з прокладання зовнішніх мереж — виконані на 90%, внутрішні мережі на 90%. Штукатурка стін виконана на 90%, стяжка підлоги на 50%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж. 

Будинок №8

Завершуються роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користування.

Будинок №7

Підходить до логічного завершення влаштування фасаду, яке наразі виконано на понад 95%.

Секція Е2

Штукатурка виконано повністю, а стяжку до 17-го поверху.

Секція Е1

Штукатурку та стяжку виконано повністю.

Секція В

Штукатурка до 17-го поверху, стяжка до 8-го поверху.

Будинок №12

Секція Г

Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконано штукатурку на 3, 5, 7, 9, 11-му та 13-му поверхах, в процесі виконання 14-й та 15-й поверхи. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду.

Секція І

Триває встановлення вікон — виконано до 17-го поверху. Штукатурка на 3-му та 5-му поверхах у процесі виконання, на 7-му та 8-му завершена. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е

Триває встановлення вікон з 2-го до 12-го поверху. В роботі штукатурка на 3-му та 5-му поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Б

Триває улаштування кладки на 16-му поверсі.               

Будинок №11

Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 15-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 2-го по 7-й поверх; Секція Ж — 7-й поверх.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса 1-го поверху.

Секції Г*, Г та Е: триває влаштування монолітного каркаса підвалу.

Дитячий садок

Ведеться кладка стін 4-го поверху та влаштування покрівлі. Встановлення вікон з 1-го по 4-й поверх.

Заклад громадського харчування

Виконано влаштування монолітного каркаса та кладку стін. Виконуються роботи з влаштування покрівлі та з монтажу вікон. 

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Триває влаштування монолітного каркаса на 8-му поверсі, а також стартувало влаштування стін та перегородок на перших поверхах споруди.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів завершені. Роботи з організації водопостачання та каналізації, опалення наближаються до фінішної прямої. Електропостачання виконано на понад 95%. Штукатурку стін незабаром буде завершено, а от улаштування стяжки вже виконано. Роботи зі встановлення дверей та облаштування фасадів завершені. Роботи з благоустрою виконані на 70%.    

Будинок 6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 6-го поверху. У підвалі проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 40%.

Будинок 7

Влаштовано монолітний каркас на рівні 17-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 7-й поверх. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 80%.

Будинок 8

Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 22-го поверху. Проводиться монтаж вікон на рівні 15-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 50%, штукатурка стін, улаштування стяжки та прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Стартували роботи з прокладання систем опалення. 

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 9-го поверху. Виконується мурування стін 3-го поверху.

Секція №2

Встановлюються вертикальні конструкції 10-го поверху. Виконується мурування стін 7-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Наразі зводиться будинок №1, який складатиметься з 7-ми секцій, та ведуться роботи з облаштування паркінгу.  

Секція №1

На фінішній прямій роботи з влаштування фасадів та влаштування покрівлі — майже 100%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — понад 50%. Будівельники займаються оздобленням місць загального користування та спеціальних приміщень, роботи виконані на майже 70%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на понад 55%.

Секція №2

Роботи з влаштування покрівлі та фасадів добігають кінця. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають та становлять уже понад 55%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень виконано на майже 70%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на майже 55%.

Секція №3

Влаштування стін та перегородок 24-го поверху практично завершено. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування знаходяться на фінішній прямій. Будівельники влаштовують покрівлю (виконано на понад 35%) та фасади (виконано на понад 15%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Розпочато роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень. 

Секція №4

Влаштування стін та перегородок 22-го поверху практично завершено. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на понад 85%. Розпочалися роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5

Влаштування моноліту 12-го поверху та проведення кладки стін на рівні 6-го поверху.

Секція №6

Влаштування моноліту 12-го поверху та проведення кладки стін на рівні 5-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 5-го поверху.

Паркінг

Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на понад 45%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — майже 60%. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина) — виконано на понад 15%.

Набережна

Розпочато облаштування набережної.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 17-го поверху.

На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 5-го поверху.

На вежі «В» завершено будівництво каркаса будівлі.

На вежі «Г» завершено будівництво каркаса будівлі. Стартували монтажні роботи зі скління фасаду алюмінієвими системами Reynaers.

На вежі «Д» завершено будівництво підземних поверхів.

Ведуться роботи з будівництва стилобату та повітряних мостів.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Інші публікації