Назад

Динаміка будівництва станом на 1 травня 2021 року

Шановні покупці, вітаємо зі святами та пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 травня 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Стартували продажі квартир у будинку №2.

Секції №1, 2

Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої та становлять майже 90%. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на 90%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Тривають й роботи з влаштування каркаса вхідних груп (50%) та прокладання інженерних мереж (понад 30%).

Секції №3, 4, 5

Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на 35%, а прокладання інженерних систем на понад 35%. Стартували роботи з оздоблення (без ремонту квартир) та монтаж й пусконалагодження ліфтів, відсоток виконання — 10.

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на понад 80%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на понад 80%) та монолітний каркас (виконано на понад 80%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7

Завершили кладку зовнішніх стін з 2-го по 25-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 22-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 7-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 50%.

4 черга: Секція №8

Завершили кладку зовнішніх стін з 1-го по 25-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 22-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 7-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 50%.

4 черга: Секція №9

Завершили кладку зовнішніх стін з 1-го по 25-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 25-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 24-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів (50%) та з влаштування місць загального користування (25%).

4 черга: Секція №10

Завершили кладку зовнішніх стін з 1-го по 25-й поверх та встановлення вікон з 2-го по 25-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 24-й поверх та заливка стяжки підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконуються роботи з утеплення фасадів (75%) та їхнього фарбування (65%). Виконують роботи з монтажу ліфтів (50%) та з влаштування місць загального користування (25%).

5 черга: Секції 11, 12

Завершено влаштування фундаменту. Армування вертикальних елементів цоколю виконане на 40%.

5 черга: Секції 13, 14

Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Підземний паркінг

Виконуються роботи з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 90%). Виконується стяжка підлоги (готовність 60%).

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

Будинок №7

Завершуються роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі та димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Завершені роботи з монтажу віконних блоків. Прокладання внутрішніх мереж виконано на 50%, а облаштування фасадів на понад 85%. Розпочато облаштування прибудинкової території (15%) та штукатурення стін (10%).

Будинок №8

Завершили улаштування зовнішніх мереж, а роботи з прокладання внутрішніх на фінішній прямій. Оформлення місць загального користування добігає кінця та становить 95%. Фасадні роботи та пусконалагодження ліфтів виконані на понад 95%. Облаштування прибудинкової території виконано на 70%.

Будинок №43

Тривають роботи з облаштування покрівлі (90%), монтажу ліфтів (95%), прокладання зовнішніх (95%) та внутрішніх мереж (95%), облаштування фасадів (95%), штукатурки стін (95%) й стяжки підлоги (95%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 70%. Тривають роботи в квартирах з ремонтом — виконано на 45%.

Будинок №42

Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж — виконано на 95%. Стяжка підлоги та фасадні роботи виконані на понад 95%. Облаштування покрівлі виконано на 90%. Завершується штукатурення стін. Оформлення місць загального користування триває — виконано на понад 90%.

Школа

Виконання монолітних робіт на фінішній прямій. Кладка зовнішніх та внутрішніх стін виконана на 80%. Облаштування покрівлі становить 30%. Стартували роботи з монтажу віконних блоків (10%) та прокладки зовнішніх мереж (5%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1   

Зведення монолітного каркаса виконано на 24%. Триває встановлення вертикальних елементів 6-го поверху.

Секція №2  

Стартували роботи над монолітним каркасом будівлі — виконано 6%. Встановлюються вертикальні елементи цокольного поверху.

Секції №3

Завершені роботи із влаштування пальового поля. У процесі встановлення фундаментної плити.

Секція №4  

Завершені роботи із влаштування пальового поля та встановлення фундаментної плити. Розпочинаємо встановлення монолітного каркаса.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж. 

Будинки №7 та №8

Будівництво завершене! Проводиться благоустрій спільної прибудинкової території.

Будинок №12

Секція Г

Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 11-у поверсі. Стяжка виконується на 8-у поверсі.

Секція І

Встановлено вікна до 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та чистовій обробці стель на 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 поверхах.

Секція Е

Встановлено вікна з 2-го до 17-й поверх. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та чистовій обробці стель на 3, 4 та 5 поверхах.

Секція Б

Встановлені віконні конструкції з 2-го по 17-й поверх. Виконується улаштування покрівлі.               

Будинок №11

Влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж виконано. Кладка стін виконується: секція І — на 6,8,10,11,12 та 15 поверхах; Секція Ж — на 16-у та 17-у поверхах.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса 8-го поверху.

Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 7-го поверху.

Секція Г: влаштування монолітного каркаса 8-го поверху.

Секція Е: влаштування монолітного каркаса 6-го поверху.

Дитячий садок

Ведеться штукатурення стін та стяжка на 1-у поверсі. Стяжка на 3-у поверсі. Чистова обробка ведеться на 4-у поверсі. Прокладання інженерних мереж з 1-го по 4-й поверх. Тривають роботи з влаштування покрівлі.

Заклад громадського харчування

В процесі виконання роботи з влаштування покрівлі та фасаду, благоустрою та монтажу вікон.  

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Влаштування монолітного каркаса здійснюється на рівні 13-го поверху. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 8-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів — виконано на 45%. Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 80%. Стартував монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5

Роботи з благоустрою на фінішній прямій.  

Будинок №6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 16-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 6-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок №7

Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 16-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 8-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення. 

Будинок №8

Триває монтаж вікон — відсоток виконання понад 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 80%. Штукатурка стін виконана на 95%, влаштування стяжки на 45%, прокладання систем електропостачання на 85%. Улаштування покрівлі виконано на 85%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 55%. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 30%.

Будинок №9

Завершили влаштування котловану. 

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1

Секція 1

Виконано бетонування фундаментної плити.

Секція 2

Виконано бетонування фундаментної плити, виконується бетонування стін цокольного поверху.

Секція 3

Виконано бетонування стін цокольного поверху. Виконується бетонування плити перекриття над цокольним поверхом. Виконано бетонування фундаменту під баштовий кран №1 біля Секції 1. Змонтовано баштовий кран №2 біля Секції 3.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Завершується встановлення вертикальних конструкцій 15-го поверху. Розпочато мурування стін 10-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 60%. Тривають електромонтажні роботи. 

Секція №2

Встановлені вертикальні конструкції 16-го поверху. Виконується мурування стін 13-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 65%. Тривають електромонтажні роботи. 

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг

Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на майже 90%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на 80%.

Секція №2

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 90%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень добігають до кінця. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем виконано на понад 80%.

Секція №3

Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (60%) та фасади (понад 70%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 70%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та в місця загального користування виконаний на 75%.

Секція №4

Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування підходять до логічного завершення. Тривають роботи з влаштування покрівлі (50%) та фасадів (50%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на понад 60%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на 80%. 

Секція №5

Влаштування моноліту 19-го поверху та проведення кладки стін на рівні 16-го поверху.

Секція №6

Влаштування моноліту 18-го поверху та кладка стін на рівні 12-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 12-го поверху та проведення кладки стін на рівні 10-го поверху.

Паркінг

Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — 85%. Стартували роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2

Секція №8

Влаштування монолітного каркаса нижче нуля — 95%. Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 20%.

Секція №9

Влаштування монолітного каркаса нижче нуля — понад 5%.

Секція №10

Влаштування котловану виконане на 80%. Влаштування фундаментної плити складає 60%.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів верхніх технічних поверхів.

На вежі «Б» завершені монтажні роботи вертикальних елементів. Приступили до цегляної кладки стін.

На вежі «В» тривають роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі.

На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 4-го по 16-й поверх та монтажу навісних вентильованих фасадів 8-го по 16-й поверх. Виконуються роботи з кладки цегли з 1-го по 18-й поверх. Продовжуються роботи з освітлення фасаду. Стартував монтаж міжквартирних перегородок.

На вежі «Д» виконуються монтажні роботи з встановлення вертикальних елементів 5-го поверху.

Продовжуються роботи з будівництва стилобату.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Інші публікації