Назад

Інформаційне повідомлення!

Протягом останніх місяців в електронних ЗМІ та поміж рієлторів міста Львова, активно шириться інформація про появу нового девелопера на регіональному ринку житлової та комерційної нерухомості - групи компаній WELL BUD.

При цьому, вказану девелоперську групу прямо повʼязують із відомим забудовником - «Інтергал-Буд», який з 2003 року реалізує будівельні проекти на території багатьох міст України (Києва, Львова, Житомира, Рівного, Чернівців, Одеси, Ужгорода), та є одним з лідерів на будівельному ринку України.

Групу компаній WELL BUD називають ледь не дочірнім проектом «Інтергал-Буд», що, безумовно, впливає на інвестиційну привабливість обʼєктів нового забудовника для потенційних клієнтів та покладає на «Інтергал-Буд» (як відомий бренд) моральну відповідальність за реалізацію проектів WELL BUD. 

Не заперечуються вищевказані припущення й самою компанією WELL BUD, на сайті якої міститься інформація щодо «більше 143 тис. квадратних метрів зданої житлової та комерційної забудови», а також пряма згадка про обʼєкти, забудовником яких була компанія «Інтергал-Буд». 

Зокрема, йдеться про житловий будинок № 18 в ЖК «Семицвіт» по вул. Шевченка, 60 у м. Львові (вже споруджений), проектовані котеджне містечко в Брюховичах (смт. Брюховичі, вул. Лікарська) та житлові будинки в м. Житомирі на бульварі Тетерівський. 

У звʼязку із цим група компаній «Інтергал-Буд» змушена офіційно спростувати вищевказану інформацію.

Бренд «Інтергал-Буд» не має жодного відношення ані до компанії WELL BUD, ані до обʼєктів, які остання споруджує. 

Згадка на сайті WELL BUD обʼєктів, забудовником яких виступала наша компанія «Інтергал-Буд» є абсолютно некоректною та безпідставною, як і посилання на обсяг спорудженої нерухомості (понад 143 000 кв.м.). 

Дійсно, окремі роботи (підрядні, проектні) на обʼєктах, згаданих на сайті WELL BUDу виконували компанії, які тепер увійшли в нову будівельну групу. Робилося це на замовлення та за фінансування «Інтергал-Буд».

Однак вважаємо, що це не дає компанії WELL BUD жодного морального права привласнювати досягнення відомого забудовника та використовувати популярний бренд «Інтергал-Буд» з метою популяризації нового бізнес-проекту. 

Компанія «Інтергал-Буд» не має жодного відношення до групи компаній WELL BUD, не фінансує їх проекти та не несе відповідальності за їх реалізацію.

Інші публікації