Назад

INTERGAL CITY та CITY HUB стали партнерами SHE Congress 2021

24 березня відбулася головна подія ділових жінок — SHE Congress 2021, організаторами якої стали бізнес/медіа бюро Ekonomika+ та дайджест ділової жінки WoMo. Серед партнерів, які підтримали захід, компанія «Інтергал-Буд» з проєктами INTERGAL CITY та CITY HUB.

До безкоштовної онлайн-трансляції долучилися понад 17 тисяч учасників з різних куточків світу. Цього року ключовою темою заходу стала стратегія розвитку жіночого підприємництва. 20 бізнеследі, СЕО, лідерів у своїх галузях поділилися досвідом масштабування бізнесу та ведення переговорів, кейсами побудови міцної команди.

«У складний час коронакризи підтримка бізнес-ідей та проєктів стає особливо актуальною. Ми вирішили стати партнерами конгресу ще й тому, що це про жінок, про їхнє прагнення до самовираження та реалізації. У рамках заходу відбувся обмін досвідом та знаннями, жінки, які досягли успіху, розказали про свій шлях та становлення. Впевнена, що учасниці конгресу надихнулися отриманими знаннями та почутою інформацією, тож будуть ще сміливіше та завзятіше підкоряти вершини підприємництва. А наші житлові та комерційні проєкти готові сприяти цьому, адже пропонують великий вибір приміщень, які відповідають сучасним вимогам та тенденціям ведення успішного бізнесу — чи то кав’ярня, чи то крамничка екопродуктів, чи то бутик ексклюзивного бренду одягу» — прокоментувала Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».

Експерти стверджують, що наявність в керівництві компанії жінок допомагає бізнесу освоювати нові ринки на 70% ефективніше. Жінки краще розуміють потреби клієнтів та можуть підказати, куди спрямувати зусилля бізнесу, тож дякуємо організаторам за увагу до актуальної теми. До зустрічі наступного року! 


Інші публікації