Назад

КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ - інвестування в будівництво вигідно та надійно

Підписуючи угоду з придбання квартир у житлових комплексах компанії «Інтергал-Буд», покупці звертають увагу, що другою стороною виступає ТОВ «Компанія з управління активами «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ».

Сьогодні ми вирішили детальніше розповісти про фінансове серце групи компаній «Інтергал-Буд» — компанію з управління активами «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ», яка успішно працює в Україні уже понад 15-ти років з 2006 року.

Насамперед потрібно зазначити, що компанія з управління активами (КУА) — це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється та обмежується законодавством й контролюється НКЦПФР. У своїй діяльності КУА «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» дотримується всіх вимог, зокрема:

•   є членом об'єднання професійних учасників фондового ринку — УАІБ;

•   має сплачений за рахунок грошових коштів статутний капітал в розмірі 10 млн грн;

•   дотримується пруденційних нормативів, встановлених НКЦПФР (розмір власних коштів, норматив достатності власних коштів, коефіцієнт покриття операційного ризику, коефіцієнт фінансової стійкості тощо);

•   має прозору структуру власності;

•   тут працюють 15 висококваліфікованих фахівців (за мінімально необхідних 3-х сертифікованих фахівців);

•   використовує спеціалізовані програмні продукти провідних розробників, які значною мірою автоматизують процеси компанії;

•   є суб’єктом первинного фінансового моніторингу, постійно взаємодіючи з державною службою фінмоніторингу, та дотримується всіх вимог до суб’єкта фінансового моніторингу;

•   має у користуванні нежитлове приміщення, за адресою якого і здійснює фактичну діяльність.

Наразі в управлінні КУА знаходяться такі фонди:

ПВІФ «ІнтергалБудІнвест» НЗ

ПВІФ «ІнтергалБудАктив» НЗ

ПВІФ «Інтергал-Буд»

АТ «ЛОУДСТАР»

АТ «ТОЛЕДО»

АТ «АНТЕЙ»

Ліцензія НКЦПФР на право здійснення професійної діяльності на фондовому ринку — діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами) затверджена рішенням НКЦПФР №117 від 02.02.2016 року та є безстроковою.

Основним фондом, який здійснює інвестування більшості проєктів компанії «Інтергал-Буд» є ПВІФ «ІнтергалБудІнвест» НЗ. Саме за його допомогою покупці квартир стають інвесторами в нерухомість, купуючи її в об’єктах компанії «Інтергал-Буд», які знаходяться на етапі будівництва.

За 2021 рік покупцям уже передано 4 282 квартири в будинках побудованих коштом здійснених Фондом інвестицій.

ПВІФ "ІнтергалБудІнвест" НЗ в рейтингу ІСІ за вартістю чистих активів посідає за результатом минулого року 6-те місце в країні з об’ємом 6 422 981 543 грн, а загальний обсяг активів, що перебуває в управлінні на кінець 2020 року, складав понад 16 млрд грн.

НКЦПФР визначила обмежений набір інвестиційних інструментів та напрямків, куди компанії з управління активами можуть інвестувати кошти фондів, якого КУА «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» дотримується у своїй діяльності, зокрема обравши основний напрям інвестування – ринок житлової та комерційної нерухомості. За підсумками роботи КУА щомісяця подається звітність до Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. Окрім цього КУА, а також усі Фонди окремо, проходять щорічний обов’язковий фінансовий аудит та регулярні податкові перевірки. Варто зазначити, що за весь час діяльності КУА «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» порушень щодо коректності дотримання законодавства в частині управління інвестиційними фондами чи оподаткування виявлено не було. Цьогорічний аудит також було успішно завершено.

«Сьогодні Товариство та його фонди успішно ведуть свою діяльність, а будівництво усіх проєктів — а це 15 житлових комплексів, що зводяться одночасно — відбувається за чітким графіком. Відповідальне та вивірене фінансове планування — надважлива складова професійного девелопменту. Ми це усвідомлюємо. Копітка багаторічна робота колективу КУА «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» в цьому напрямку також дозволила групі компаній «Інтергал-Буд» не лише отримати у 2020-му році звання «Девелопер року» та «Забудовник року», а й утримувати довіру наших покупців» — зазначив Валерій Кулаков, генеральний директор ТОВ «КУА «КРІСТАЛ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ».


Інші публікації