Свято Першого Бетону у  житловому комплексі «Традиція»!
6 березня 2015

Для компанії «Інтергал-Буд» перший тиждень весни відзначився вагомими і плідними результатами: у новому житловому комплексі «Традиція» на Позняках було успішно завершено влаштування свайного поля 1го дому і 06.03.2015 відбулося Свято Першого Бетону — було урочисто закладено фундамент!

Компанія шанує традиції, про що говорить і сама назва комплексу, тому перший етап бетонування фундаменту об’єкта проходив за всіма канонами: по кутах будинку заклали шматочки ладану та срібні монети. Здавна вважалося, що ладан допоможе сім’ям жити в гармонії, а монети — символ благополуччя і достатку в майбутньому будинку.

Будинок №1 на 199 квартир буде введений в експлуатацію вже у другому кварталі 2016 року. Продаж квартир починається в березні 2015.

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За час своєї роботи компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку і зайняла лідируюче положення на ринку будівельних компаній України.

Житловий комплекс комфорт-класу «Традиція» розташований по вул. Олени Пчілки у Дарницькому районі міста Києва і відповідає всім сучасним вимогам до міського життя. До найближчої станції метро «Позняки» — 10 хвилинах громадським транспортом. У 5-хвилинній доступності від житлового комплексу знаходяться різні об’єкти соціальної інфраструктури: магазини, великі супермаркети національних мереж «Сільпо», «NOVUS», «Фора», «Екомаркет» і «Watsons», ТРЦ і фітнес-центри. У мікрорайоні розташовано безліч відділень банків, аптек і кілька медичних центрів. Поруч з комплексом знаходяться декілька дитячих садків, гімназія та ліцей. Ще одна перевага житлового комплексу — його розташування в безпосередній близькості від 5 великих озер і парку «Позняки».