«Псевдо-активісти» знову чинять тиск на забудовників
7 квітня 2015

Знову посилився тиск на забудовників, не стільки з метою відновити справедливість, скільки з бажанням наживи. Будівельна галузь — одна з небагатьох, що підтримують українську економіку. При цьому дії різного роду провокаторів і проплачених «активістів» можуть фактично блокувати роботу компаній, погіршуючи і без того складну економічну ситуацію в країні.

Під такі нападки вже потрапили найбільші будівельні компанії столиці, такі як ПАТ "ХК «Київміськбуд», KAN Development. Корпорація «Укрбуд» навіть була змушена звернутися до правоохоронних органів з проханням захистити будівельників від збройних провокаторів.

У ситуації з будівництвом по просп. Космонавта Комарова як інструмент тиску на забудовника під торговою маркою «Інтергал-Буд» була обрана Українська Православна Церква — Київського Патріархату (УПЦ-КП). Спекулюючи фактами, інформацію підносять в світлі того, що будівництво на земельній ділянці, що належить УПЦ-КП, ведеться «без відома» Київської Патріархії.

Підрив авторитету забудовника досягається будь-якими інструментами, не гребують навіть огудженням імені Церкви, прикриваючись боротьбою за правду. Громадськість вводять в оману, спотворюючи інформацію та жонглюючи фактами. Ні наявність документів, ні здоровий глузд не беруться до уваги. Псевдо-активісти діють на свій розсуд, не зупиняючись ні перед чим.

Забудовник офіційно уклав угоду про будівництво на даній земельній ділянці з Патріаршої благодійною фундацією (місійне товариство) Патріарха Володимира Української Православної Церкви — Київського Патріархату. В рамках цих же домовленостей забудовник вже виконує взяті на себе зобов’язання перед Церквою, активно допомагає і сприяє у зведенні різних церковних споруд. Зміна цільового призначення, розробка проекту та будівництво на ділянці по просп. К. Комарова знаходяться виключно в компетенції компанії-забудовника, що підтверджується документально.

Компанія «Інтергал-Буд» звертається до стурбованої будівництвом громадськості та ЗМІ з проханням не спекулювати на імені Церкви і не створювати штучний конфлікт.