Київ: Відкриття футбольного поля у  житловому комплексі «Паркові Озера»
24 квітня 2015

23 квітня 2015 р. на території житлового комплексу «Паркові Озера» відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі спеціальним покриттям і професійним освітленням. В рамках відкриття був проведений товариський матч між двома командами: «Інтергал-Буд» та «Дитячою Спортивною Школою №21».

Перший матч на новому футбольному полі видався цікавим, напруженим, і не по-дитячому азартним. Команди намагалися показати свою майстерність у безперервних атаках, контратаках і ударах по воротах. Юні спортсмени продемонстрували відмінну спортивну підготовку і хорошу гру. За результатами двох таймів перемогла команда «Інтергал-Буд» з рахунком 6:5.

Про те, що Україна — футбольна держава, свідчить величезний інтерес, який викликав матч у жителів комплексу «Паркові Озера». Безліч уболівальників зібралися біля поля для того, щоб підтримати юних футболістів.

Після матчу Марина Теплюк, Маркетинг Директор компанії «Інтергал-Буд», вручила командам пам’ятні призи та подарунки і виступила із подячною промовою:

«Ми дякуємо всім учасникам, „Дитячій спортивній школі №21“ за відмінну гру і компанії „Інтергал-Буд“ за те, що дає можливість підростаючому поколінню розвивати свої таланти. І сьогодні ми дуже раді представити Вам нове футбольне поле, на якому мешканці та гості житлового комплексу „Паркові Озера“ проведуть безліч захоплюючих матчів, і, можливо, незабаром зійдуть нові футбольні „зірки“, адже майбутнє будується сьогодні».