У Києві з’явилася Алея Патріотів пам’яті Кузьми Скрябіна!
27 квітня 2015

25 квітня 2015 в рамках святкування 80-річчя Дарницького району відбулося нагородження підприємств за особливий внесок у соціальний розвиток району та участь у благодійних проектах. Компанія «Інтергал-Буд» була визнана кращою будівельною компанією Дарницького району м.Києва.

В рамках даного заходу відбулася прес-конференція та нагородження переможців. Представники компанії «Інтергал-Буд» взяли участь в акції «Посади» Дерево-пісню « на Першій Всеукраїнській АЛЕЇ ПАТРІОТІВ пам’яті Кузьми Скрябіна», яка проходила у парку «Позняки». В рамках акції були висаджені двометрові амурські клени. Підтримати соціально-патріотичний захід прийшли не тільки друзі та колеги Кузьми — продюсер Володимир Бебешко, «С.К.А.Й», «Друга Ріка», «Green Grey», ILLARIA, Натаніка, а й голова Дарницької адміністрації Геннадій Синцов, народний депутат України, командир батальйону Айдар — Сергій Мельничук, заступник голови КМДА — Ганна Старостенко, а також велика кількість киян та гостей міста. Також у парку «Позняки» проходили зйомки документального фільму «Алея Патріотів», в якому змогли взяти участь усі бажаючі.

Крім того, в рамках заходу відбулася презентація соціального проекту спортивно-патріотичного табору «Щит України», який був заснований у 2014 році Кузьмою Скрябіним для дітей біженців АТО та дітей-сиріт. Це далеко не перша соціальна ініціатива компанії «Інтергал-Буд», тому ми не змогли залишитися осторонь і фінансово підтримали роботу патріотичного табору.

Компанія «Інтергал-Буд» — це соціально-орієнтована компанія, яка продовжує підтримувати не тільки загальнонаціональні проекти, а й дбає про майбутнє нашої підростаючої молоді.

Так, 23 квітня 2015 в житловому комплексі «Паркові Озера» пройшло урочисте відкриття футбольного поля зі спеціальним покриттям, на якому вже був був проведений товариський матч між двома командами: «Інтергал-Буд» і «Дитячої Спортивній Юнацької Школою №21». Переможених не було — були лише переможці! Тим більше, що житловий комплекс «Паркові Озера» по праву отримав нагороду кращої новобудови бізнес-класу 2015 року.