Офіційна заява компанії Інтергал-Буд
30 квітня 2015

Компанія "БК «Інтергал-Буд» виступає генеральним підрядником будівництва по Десятинному провулку 3‒5, що виконується на замовлення Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП).

Компанія реагує на всі листи від органів державної влади, які вона отримує. Але нажаль, офіційного листа від 29‒04‒2015 від Київської міської ради з приводу цього будівництва отримано не було.
Непорозуміння навколо цього будівництва вже виникали, не зважаючи на те, що всі дозвільні документи по даному об’єкту були отримані вчасно і у порядку, встановленому державними нормами.

Ми неодноразово йшли на поступки громадськості та вже навіть знесли конструкції 9-го поверху, висотність яких знаходилася в допустимих межах дозвільної документації по проекту, які були визначені у Містобудівних умовах та обмеженнях забудови земельної ділянки виданих Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 13.12.2011 року № 14750/0/18/009‒11).

За цим документом єдиним обмеженням висотності по цьому будівництву є висотність будинків, що розташовані поруч. На сьогоднішній день висота будинку по Десятинному провулку 3‒5 на 3 метри нижча від навколишньої забудови (висота сусіднього будинку складає більше 34 м).

Висота 27 м, вказана у листі від 29‒04‒2015, що потрапив у мережу Інтернет, суперечить викладеному у містобудівних умовах та у дозвільних документах, які були отримані раніше.

Спеціалісти компанії здивовані і готові детально вивчити усі додаткові документи по цій справі, якщо вони існують. Тим більше, що свою діяльність компанія веде виключно у законному полі.

Ми готові допомогти міській владі розібратися, чому виникло це непорозуміння.
Ми розуміємо, що дуже важливо навести лад у містобудівній галузі. Важко одночасно охопити величезні обсяги інформації та не заплутатися у дрібницях.

Особливо, зважаючи на те, як складно у теперішніх умовах обрати правильне рішення, що ґрунтується на засадах демократії, а не охлократії, що є сумною тенденцією у країні.