Квартири для  Небесної Сотні: від слів до  справи
27 травня 2015

У квартири, виділені компанією «Інтергал-Буд» для сімей загиблих Героїв з Небесної Сотні, нарешті вселяться їхні нові законні власники.

Події 2014 змінили нас усіх. Багато хто з нас переглянув свою життєву позицію. Багато хто побачив ситуацію в країні під іншим кутом зору. Ми стали іншими в нескінченній низці подій, коли одні трагедії змінювалися іншими …

Коли в березні 2014 керівництвом компанії було прийнято рішення, про те, що компанія передасть 6 квартир сім’ям загиблих під час розстрілів на Майдані в лютому 2014 року, нам здавалося, що це природно, що по-іншому не можна. Ми знайшли в компанії можливості реалізувати цю, нехай малу, але програму допомоги. І хоча воєнні дії на Сході країни, відсунули на другий план лютневу трагедію 2014 року, ми не відступили від своїх слів.

У травні цього року компанія «Інтергал-Буд» передає ключі першим із сімей Небесної Сотні. Це кияни: сім’я загиблого журналіста В’ячеслава Веремія і програміста Сергій Бондарева.

«Я рада, що ми змогли виконати зобов’язання, взяті рік тому. Компанія стримала свої обіцянки і вже починає вселяти в нові квартири сім’ї Героїв Небесної Сотні. І хоча будинки, в яких були виділені квартири для сімей Небесної Сотні, були введені в експлуатацію ще взимку 2015 року, право власності на квартири нові власники отримають вже в червні цього року. Компанія не стала чекати отримання документів на право власності на квартири і пішла на зустріч, дозволивши дострокове заселення в квартири, тим більше, що в цих квартирах уже виконаний сучасний ремонт і встановлений кухонний гарнітур. Все, що потрібно для того, щоб почати жити в новій квартирі. Нам здається, що це те мале, що ми можемо для них зробити», — підкреслила комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Юлія Горох.

Колектив компанії «Інтергал-Буд» вітає з новосіллям родини журналіста В’ячеслава Веремія і програміста Сергія Бондарєва і бажає їм комфортного життя в нових квартирах у житлових комплексах від компанії «Інтергал-Буд». Сподіваємося, що це буде початком нової сторінки у Вашому житті. Ми шануємо і пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні!

Восени 2015 отримають ключі ще чотири сім’ї Героїв з Небесної Сотні у Львові.

Ми раді зробити те мале, що в наших силах!
Героям Слава!