Фестиваль «Pro Місто»: святкуємо день Києва разом!
29 травня 2015

Щороку в останні вихідні травня Київ святкує день міста. Компанія «Інтергал-буд» вітає киян та гостей міста з цим святом!
В рамках святкування дня Києва буде проведено безліч різних заходів. За підтримки мера Києва і міської влади 29—31 травня в парку ім. А.С. Пушкіна в центрі «АККО Інтернешнл» проходить фестиваль міських проектів «Pro Місто».

У програмі фестивалю: виставка-презентація 10 проектів фіналістів конкурсу «Best Urban Social Startup» та нагородження переможців конкурсу, презентації ініціатив громадських активістів, відкриті дискусії «Право на місто» і «Pro культуру в місті», лекції, присвячені проблемам урбаністики, сучасним тенденціям розвитку комфортного міського середовища. Буде багато цікавий і відомих гостей.

Розважальна програма буде представлена вечірніми кінопоказами в сферичному лекторії ATMASFERA 360, різними майстер-класами, арт-перформансами та практичними заняттями. А ввечері всі три дні фестивалю проходитимуть концерти під відкритим небом.

Компанія «Інтергал-буд» вже 12 років будує житлові комплекси в різних містах України. Ми постійно прагнемо до досконалості, кожен наш новий проект ми намагаємося зробити краще і комфортніше. Облаштовуючи парки, будуючи дитячі садки — ми вносимо свій посильний внесок у поліпшення міського середовища. Сама ідея фестивалю цікава і нова. Ми щиро сподіваємося, що конкурсні проекти знайдуть свою гідну реалізацію.

Ми підтримали ініціативу міської влади та виступили партнером фестивалю. Сподіваємося, що кияни з задоволенням відвідають цей захід і прекрасно проведуть час!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фестиваль! З програмою фестивалю Ви можете ознайомитися на його сторінці: «Pro Місто».