День захисту дітей з  компанією «Інтергал-Буд»!
2 червня 2015

На вихідних компанія «Інтергал-Буд» в житлових комплексах «Яскравий» і «Паркові Озера» провела свята присвячені Дню Захисту Дітей. Було багато конкурсів, сюрпризів та подарунків! Багато щасливих дитячих обличь і веселих посмішок! Всі відвідувачі свята отримали хороші враження, позитивний настрій і, звичайно ж, подарунки.

Компанія «Інтергал-Буд» вдячна команді ролерів за цікаве і екстремальне шоу. Випробувати професійне покриття юні ролери змогли відразу після відкриття, намагаючись підкорити складні елементи роллердрома разом з професійними інструкторами. Всі бажаючі могли повчитися кататися на роликових ковзанах на безкоштовному майстер-класі.

На завершення свята юні футболісти порадували усіх фанів цього виду спорту захоплюючим матчем. Переможених не було — перемогла дружба. Наприкінці матчу всі учасники отримали пам’ятні подарунки від компанії «Інтергал-Буд».

У житловому комплексі «Яскравий» додали яскравих фарб святу танцівниці Центру східної культури «Роксана». Малюки отримали урок східних танців і відразу випробували свої сили в придбаній майстерності. Величезне спасибі Всім за прекрасний виступ! Було багато конкурсів, в яких юні таланти змогли себе проявити. Ніхто не залишився без подарунків від ТЦ «Полярний» і ЖК «Яскравий».

Ми вдячні всім учасникам та відвідувачам свята! Сподіваємося, що наступного року, ми зможемо приготувати нове свято і нові приємні сюрпризи для всіх мешканців житлових комплексів від компанії «Інтергал-Буд»!

Вкладаючи в розвиток дітей сьогодні — ми інвестуємо в наше майбутнє! Давайте будувати наше майбутнє сьогодні!