Фестиваль «PRO Місто»: яким місто бачать молоді та  активні кияни
2 червня 2015

На вихідних у парку ім. А.С. Пушкіна пройшов фестиваль «PRO Місто» під патронатом мера Києва та міської влади. Компанія «Інтергал-Буд» мала честь приєднатися до цієї ініціативи і представити свої проекти, як приклади того, якими ми хочемо бачити сучасні житлові будинки і двори. Наші комплексні рішення по благоустрою пропонують новий підхід до раціонального зонінгу. Саме тому, житлові комплекси від компанії «Інтергал-Буд» не перший рік поспіль завойовують звання кращих у своєму конкурентному класі.

Ми не перший рік будуємо житлові комплекси в різних містах України і завжди з великим інтересом дізнаємося про нові концепції, технології та інновації!

Представлені на фестивалі концепції архітектурних проектів закритого бліц-конкурсу з реконструкції Контрактової площі здивували свіжим поглядом на те, яким бачать майбутнє нашого міста молоді архітектори. Київ має бути сучасним і функціональним, а головне, органічним, коли історичні будівлі гармонійно поєднуються з сучасною архітектурою. Такий архітектурний синтез. Ми вітаємо переможців і з нетерпінням чекаємо реалізації їх концептів.

Крім того, на фестивалі було представлено безліч нових і перспективних соціальних проектів. Ми сподіваємося, що багато з них, зможуть знайти своє застосування, а головне — фінансову допомогу для здійснення задуманого. Ми вітаємо проект переможець конкурсу «Best Urban Social Startup» — «Oціум-бібліотека», який отримав на свій розвиток 200 тисяч гривень. Ми бажаємо хлопцям сил і творчого натхнення для нових цікавих інноваційних проектів.

В рамках фестивалю кияни могли не тільки познайомитися з новими та перспективними проектами, приєднатися до різних міських ініціатив, дізнатися про екологію міського життя, побувати на виставці електромобілів, але і просто добре провести час всією родиною!

«PRO Місто» — ми чекаємо нові проекти в 2016 році!