Соціальна інфраструктура - індикатор якості!
10 червня 2015

Будь-який бізнес повинен нести соціальну відповідальність за свою діяльність. Це ознака того, що люди, які задіяні в процесі, роблять дуже потрібну і правильну справу. Житловий комплекс «Традиція» — це приклад соціально відповідального житлового комплексу. Коли розвиток міського середовища, її комфорт та удосконалення є визначальним при прийнятті бізнес-рішень.

Компанія «Інтергал-Буд» на земельній ділянці по вул. О. Пчілки, 3 реалізує проект житлового комплексу «Традиція», згідно з яким передбачено будівництво чотирьох житлових будинків, окремо розміщеного дитячого дошкільного закладу та облаштування скверу зі зручними та красивими прогулянковими зонами.

За затвердженим детальним планом території, обмеженим вулицями О. Пчілки, М. Драгоманова, А. Ахматової і П. Григоренко, земельні ділянки (кадастрові номери 8000000000: 63: 245: 0145 та 8000000000: 63: 245: 0146) по вул. О. Пчілки, 3 були виділені КМДА під будівництво, експлуатацію та обслуговування житлового комплексу.

Незважаючи на те, що на виділених земельних ділянках могло бути розміщено п’ять житлових будинків, компанією було прийнято рішення відмовитися від будівництва одного будинку на користь дитячого саду, щоб не тільки знизити щільність забудови житлового мікрорайону, але і поліпшити його соціальну інфраструктуру.

У Києві так було вже неодноразово, коли замість дитячого садка, раптом починає будуватися чергова висотка. Ми одна з небагатьох компаній, яка не тільки декларує, але будує і вводить в експлуатацію об’єкти соціальної інфраструктури в місті.

Компанією «Інтергал-Буд» в житлових комплексах «Яскравий» і «Паркові Озера» вже збудовано та введено в експлуатацію два дитячі садки, які розпочнуть свою роботу восени цього року.

Крім того, «Інтергал-Буд» — це одна з тих компаній, які багато уваги приділяють облаштуванню і грамотному зонуванню територій житлових комплексів. Ми впевнені в гарному результаті, тому що наші фахівці орієнтовані на позитивний результат. Вони ретельно стежать, щоб дерева і квіти прижилися, а територія була чистою і облаштованою.

Переконатися в цьому може будь-який житель столиці, відвідавши один з наших житлових комплексів компанії «Інтергал-Буд». Ми прагнемо зробити життя в житлових комплексах затишним і комфортним.

За більш детальною інформацією про проект житлового комплексу «Традиція» звертайтеся до менеджерів відділу продажів.