StreetArt на  Артема, 75
11 червня 2015

11 червня 2015 року зусиллями двох компаній відбулося урочисте відкриття відреставрованого та оформленого фасаду старого будинку по вул. Артема 75. Усі кияни знають, що у місті дуже багато будинків, які знаходяться у занедбаному стані. Особливо прикро, що це центральна туристична частина міста. Цей спільний проект — це спроба зробити місто привабливішим. StreetArt на Артема, 75 було розроблено та реалізовано зусиллями двох компаній «Інтергал-Буд» та «WallStreet».

«Задумка зробити подібний проект у компанії „Інтергал-Буд“ була давно. Ми раді, що знайшли своїх однодумців, компанію „WallStreet“, та спільними зусиллями змогли його реалізувати. Всім відомо, що отримувати подарунки — це чудово, але дарувати — їх ще приємніше. Тому ми вирішили подібним чином відзначити день заснування компанії та подарувати його киянам саме у цей день», — говорить директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд», Марина Теплюк.
Компанія власним коштом відреставрувала стіну будинку та оформила його креативними зусиллями компанії «WallStreet».

«Ми сподіваємось, що цей StreetArt сподобається і буде багато років тішити око, як киянам, так і гостям міста», — зауважила директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд», Марина Теплюк.