День Конституції
25 червня 2015

Перша незалежна Конституція української держави була прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року. Довгих 5 років після проголошення незалежності йшла молода українська країна до найголовнішого документу для кожного громадянина — Конституції.

Завдячуючи головному закону держави, всі громадяни мають рівні права, свободи та обов’язки, саме він гарантує дотримання всіх її пунктів та захист інтересів громадян України, що визначено у Преамбулі Конституції України:
«Верховна Рада України від імені Українського народу — громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, приймає цю Конституцію — Основний Закон України.»

Конституція визначила наш шлях, як незалежної вільної держави. Кожен день ми, українці, наполегливо працюємо, боремося та підтверджуємо свій вибір. Ми, українці, пишаємося нашою країною!

Компанія «Інтергал-Буд» вітає Всіх громадян України з Днем конституції! Миру, щастя та процвітання! Слава Україні!