12 років становлення компанії: тільки вперед!
24 червня 2015

У цьому році компанія «Інтергал-Буд» святкує свою 12-ту річницю. У масштабі життя людини — це ще підліток, з точки зору комерційної структури — вже поважний вік. Ми багато чого досягли та пройшли довгий шлях. Перший проект було розпочато у Львові ще у 2003 році, а через рік вже був введений до експлуатації. З кожними роком географія проектів розширювалась: Рівне, Ужгород, Чернівці, Мукачеве, Житомир та Київ!

Кожен співробітник «Інтергал-Буд» щиро пишається проектами компанії, тому що з кожним новим проектом ми здобували більше досвіду, архітектура будинків ставала досконалішою та більш цікавою, а житлові комплекси — ще комфортнішими та більш масштабними.

Головне — це те, що компанія всі ці роки допомагала будувати майбутнє. Тому що купуючи квартири у «Інтергал-Буд», покупці обирали новий якісний рівень життя.

Пропонуємо до Вашої уваги наші ТОП-12 за 12 років від компанії «Інтергал-Буд»:

1. Реалізовано більше 60 проектів.
2. Збудовано — 700 тисяч кв. м. житлової та комерційної нерухомості.
3. За перше півріччя 2015 року у Києві введено до експлуатації більше 60 тисяч кв. м.
4. На даний момент одночасно будується 9 житлових будинків загальною площею більше 150 000 кв. м.
5. В активі компанії — перспективних проектів загальною площею більше 2,3 мільйони кв. м.
6. По результатам 2014 року в рамках престижної премії «IBUILD Ukraine» «Інтергал-буд» переміг у номінаціях «Надійний забудовник» та «Девелопер року».
7. В активі нема жодного незавершеного будівництва.
8. У більше 40% будинків будівництво завершується раніше запланованого терміну.
9. Компанія «Інтергал-Буд» одна з перших почала пропонувати квартири з оздобленням «під ключ»: сучасні та якісні матеріали, високий рівень виконання робіт та кухонний гарнітур, що входить до вартості ремонту.
10. У травні 2015 року компанія презентувала перший у Києві відкритий роллердром у житловому комплексі та сквер з водоймою в ЖК «Паркові Озера».
11. «Інтергал-Буд» збудував два нових дитячих садочки на 250 місць, що розпочнуть свою роботу у вересні 2015 року.
12. В межах соціальних ініціатив: у 2015 році був відреставрований фасад старого будинку у центрі Києва та разом з митцями з «WallStreet» намальовано на ньому панно.

Компанія «Інтергал-Буд» відкрита до активного діалогу. Ми постійно співробітничаємо з різними волонтерськими організаціями та допомагаємо нашим Воїнам в АТО, вже придбавши засобів захисту на суму 2,5 мільйони гривень. І ще багато грандіозних планів в активі у компанії. Ми підводимо підсумки, АЛЕ не ставимо крапку…

Тільки вперед: МАЙБУТНЄ БУДУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!