«Інтергал-Буд» — активний учасник Українського клубу нерухомості
15 липня 2015

Нещодавно компанія стала повноправним учасником Українського клубу нерухомості (URE Club) — професійного клубу, що об’єднує лідерів будівельної галузі.

14 липня 2015 р. представниками URE Club була організована прес-конференція, головне завдання, якої було привернення уваги громадськості до проблем недобудов Києва, виявленню причин їх виникнення та пошуку шляхів їх ліквідації. Представники компанії «Інтергал-Буд» представили свою експертну думку з даного питання і спільно з представниками інших компаній-девелоперів обговорили шляхи вирішення проблеми недобудов в Києві.

Місто потрібно приводити в порядок. У Києві багато об’єктів незавершеного будівництва, в тому числі і в центральній частині міста. Потрібно розуміти, що з ними робити, адже столиця — це обличчя країни.

Причини виникнення недобудов різні: від нераціонального фінансування до технологічних прорахунків. Потрібно розуміти «перспективи» таких об’єктів, що відбуватиметься з недобудовами, яку компенсацію і від кого отримають інвестори. Крім того, необхідно, щоб законодавчо було визначено з якого моменту довгобуд переходить у категорію недобудови і потрібне втручання органів влади, щоб об’єкт будівництва, хоч і з відстрочкою, але був завершений. Поки комплексного вирішення цієї проблеми немає.

Девелопери готові добудовувати проекти, незавершені в силу тих чи інших причин, але для цього потрібен механізм державного стимулювання, щоб процес був економічно аргументований. Крім того, в судовому порядку повинні бути знайдені винні у виникненні недобудов.

В інвестиційному портфелі групи компаній «Інтергал-Буд» немає жодного довгобуду і, тим більше, незавершеного будівництва, тому представники компанії ділилися позитивним досвідом ведення бізнесу.

Окрім представників компанії «Інтергал-Буд» в якості експертів на прес-конференції спікерами були виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич, комерційний директор порталу ЛУН.ua Андрій Міма, представники будівельних компаній «УКРБУД Девелопмент» і «GEOS».