З  Днем будівельника!
6 серпня 2015

9 серпня Україна святкує День будівельника. Компанія «Інтергал-Буд» сердечно вітає партнерів та колег з професійним святом!

У професії будівельника закладений глибокий сенс, адже призначення людини на цій землі — творити. «Інтергал-Буд» за свою 12-річну діяльність реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 700 тисяч квадратних метрів. Вся творча діяльність компанії в Києві та Львові, Рівному та Чернівцях, Житомирі, Ужгороді, Мукачево — це реальний внесок в оновлення вигляду нашого спільного дому — України.

Ми дякуємо всім нашим покупцям за довіру, надану компанії, за ваш вибір, який ще раз доводить, що ми рухаємося в правильному напрямку. Високий рівень довіри дорогого коштує, адже «Інтергал-Буд» набував його роками.

Нагороди, завойовані компанією в чесній конкурентній боротьбі, — IBuild Ukraine-2014 в номінації «Надійний Забудовник» і «Девелопер Року», змушують пишатися плодами нашої праці. Високих нагород постійно удостоюються наші проекти. Так, «Паркові Озера» перемогли у номінації «Кращий житловий комплекс 2014».

Ми не зупиняємося на досягнутому, бо впевнені, що наш наймасштабніший і грандіозний проект ще попереду!

Бажаємо всім колегам і партнерам здоров’я, творчого натхнення, сміливих рішень і завоювання нових будівельних висот. Нехай кожний наступний день приносить Вам радість і глибоке задоволення результатами!