Важлива інформація для інвесторів Житлового Комплексу «Лідер»!
18 серпня 2015

Приносимо свої вибачення за вимушену затримку у процесі оформлення права власності на квартири у ЖК «Лідер» (по вул. Г. Андрющенко, 4). Причиною даної затримки стало ускладнення процедури оформлення первинного права власності на юридичну особу — Замовника будівництва.

У відповідності до статі 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Замовник зобов’язаний приймати участь у створенні і розширенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, у якому знаходиться ділянка під забудову.

ТОВ «РусьІнвестБуд», скористалася своїм правом, передбаченим Порядком визначення розміру пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструтури м. Києва (затвердженого Рішенням КМДА №537/5385 від 30.12.2010) передати на баланс міста зовнішні інженерні мережі, які не відносяться до проекту будівництва, в рахунок сплати суми пайової участі.

З метою попередження нанесення можливих матеріальних збитків бюджету міста правоохоронними органами було введено додаткову процедуру перевірки фактичних затрат, які були понесені Забудовником при створенні зовнішніх інженерних мереж, які не відносяться до проекту будівництва. На даний момент цю процедуру по ЖК «Лідер» ще не завершено.

Після того, як цю перевірку буде завершено, необхідно буде отримати Рішення комісії КМДА з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо заліку зовнішніх інженерних мереж в облік суми пайового внеску. Розгляд даного питання комісією КМДА заплановано на вересень 2015 р.

Протягом 3-х тижнів після отримання від Департаменту економіки та інвестицій КМДА довідки про сплату пайової участі (видається відразу після ухвалення Рішення) буде отриманий поштову адресу житлового будинку та розпочато процедуру оформлення первинного права власності на квартири.

Враховуючи всю складність процедури оформлення права власності, запланований термін початку оформлення основних договорів купівлі-продажу / міни квартир з ТОВ «РусьІнвестБуд» по вул. Г. Андрющенко 4 — жовтень 2015 р.
Приносимо вибачення за вимушені незручності. Компанія прикладає всі необхідні зусилля для прискорення оформлення права власності на квартири. Ми не відмовляємося від своїх зобов’язань за договорами. Крім того, всі інвестори мають право доступу до своїх квартир достроково. За бажанням, інвестори квартири в ЖК «Лідер» і за рахунок Забудовника, можуть оформити Додаткову угоду щодо змін термінів підписання основного договору. З даного питання звертайтеся до менеджерів відділу продажів.