Триває набір у дитячі садки «Всезнайка» і «Антошка»
23 жовтня 2015

Триває набір у дитячі садки «Всезнайка» (житловий комплекс «Яскравий», вул. Дехтяренка, 31) і «Антошка» ( «Паркові Озера», вул. Воскресенська, 14 В).

Садок повного дня на Оболоні «Всезнайка» працює 24 години на добу / 7 днів на тиждень, в підгрупах до 12 діток, 5-разове харчування. Навчальні та розвиваючі програми — щодня за напрямками роботи: ігрова діяльність, фізичний розвиток, художньо-естетичний, логіко-пізнавальне і мовний розвиток.

Садок «Антошка» на вул. Воскресенській пропонує домашню затишну атмосферу цілодобово для його найменших мешканців. У підгрупах — до 17 діток, передбачено повноцінне 5-разове харчування, з урахуванням індивідуальних побажань. Садок працює за кращими сучасними дошкільним методиками, а також авторськими програмами навчання, в основі яких лежить розвиток природних даних і здібностей дитини за допомогою індивідуального підходу.

Садки також є відмінною альтернативою початковій школі: в класах до 10 дітей, якісний навчальний процес включає викладання більш 15 предметів, у тому числі 3-х іноземних мов. Можливе дистанційне навчання. По закінченню початкової школи всім учням видається табель державного зразка.

Познайомитися з майбутніми вихователями та викладачами ваших діток можна вже сьогодні. Двері садків гостинно відкриті!

Контактний телефон садка «Всезнайка»: (044) 22 777 30, www.vseznaiko.com.ua.

Контактний телефон садка «Антошка»: (063) 01 08 760, www.dsantoshka.kiev.ua.