Стартує продаж квартир у  новому житловому комплексі «Озерний гай  Гатне»
13 листопада 2015

15 листопада 2015 року стартує продаж квартир у новому житловому комплексі «Озерний гай Гатне». Тут ви зможете дихати на повні груди, почуватися безпечно і при цьому насолоджуватися всіма перевагами сучасного життя за містом!

16-й кілометр Одеською трасою — і ви вже у тиші заміських будинків, але при цьому не позбавлені комфорту сучасного мегаполісу. На території майже 50 гектарів буде зведене мікромісто з 4‒9-поверховими будинками.

В «Озерному гаї» покупцям пропонується унікальна концепція, не притаманна заміським комплексам: квартири з якісним сучасним ремонтом і кухонним гарнітуром. Шоу-руми демонстраційних квартир зі зразками ремонтів «під ключ» уже відчинені на другому поверсі відділу продажу за адресою: с. Гатне, вул. Леніна, 1.

А ще покупців приємно здивує власна інфраструктура комплексу: дитячий садок, школа, торгово-розважальний та оздоровчий центри, спортивні майданчики для дітей і дорослих, паркові алеї, спеціально обладнані дитячі майданчики, футбольні поля, зручні наземні паркінги. І це лише за декілька кілометрів від мікрорайону «Теремки-2» і Одеської площі з їхньою розвинутою інфраструктурою! До слова, у Гатному активно ведеться будівництво торгового центру «Мегамаркет».

Справжньою окрасою «Озерного гаю» є природні водойми. Декоративні місточки, а також зони відпочинку на березі озер невдовзі милуватимуть око його майбутніх мешканців.

Квартири першого будинку вже у продажу! Покваптеся, вартість квартир на початковому етапі будівництва найнижча!

Відділ продажу працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 19:00, а також у суботу і неділю з 10:00 до 17:00.