«Інтергал-Буд» продовжує будувати нові об’єкти у Києві
21 березня 2016

Незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в Україні, компанія «Інтергал-Буд» продовжує будувати нові об’єкти житлової нерухомості як у Києві, так і в регіонах країни.

Як розповіла комерційний директор «Інтергал-Буду» Юлія Горох, успішній роботі компанії сприяє стабільний попит покупців на квартири в тих житлових комплексах, які вже встигли добре себе зарекомендувати. «Сьогодні продовжується будівництво нових об’єктів у ЖК „Паркові Озера“, „Яскравий“, „Демїївка“, „Традиція“, „Малахіт“, „Нивки-Парк“, „Озерний гай Гатне“ загальною площею понад 160 тис. кв. м. Ми пропонуємо ринку проекти, розраховані на дуже різну цільову аудиторію: квартири у центрі міста і в спальних районах столиці, з мінімальною житловою площею і габаритні, без оздоблення і з готовим ремонтом — для тих покупців, які хочуть заселитися якомога скоріше. Високі темпи будівництва компанія підтримує завдяки наявності власного фінансування», — відзначила комерційний директор компанії.

Для низки проектів «Інтергал-Буд» пропонує довгострокову розстрочку до 10 років зі ставкою від 3% річних. «Таку унікальну пропозицію нашим покупцям ми вперше зробили наприкінці минулого року для житлового комплексу в передмісті Києва „Озерний гай Гатне“. Вона виявилася настільки актуальною і затребуваною, що практику оформлення довгострокової розстрочки з покупцями ми поширили й на інші комплекси. Тепер така пропозиція діє також у житлових комплексах „Яскравий“ і „Традиція“. Завдяки розстрочці власник квартири може планувати щомісячні виплати на найближчу перспективу і при цьому бути впевненим, що відсвяткує новосілля у власній квартирі вже, скажімо, через рік, якщо будівництво ведеться на етапі котловану», — розповіла Юлія Горох.

«Інтергал-Буд» не збирається знижувати темпи будівництва. Уже в найближчі три місяці компанія оголосить старт продажу нових будинків у комплексах «Озерний гай Гатне», «Яскравий», «Паркові Озера», «Традиція», а також запропонує ринкові цілком нові, ще більш інвестиційно привабливі проекти.