Розпочато зведення будинку №3 житлового комплексу «Традиція»
22 березня 2016

Компанія «Інтергал-Буд» повідомляє про початок зведення будинку №3 житлового комплексу «Традиція» на вулиці Олени Пчілки, 3 у Києві. У даний час ведуться роботи з облаштування котловану, а також проводяться заходи з підготовки до проведення випробування паль і закладення пальового поля споруджуваного будинку.

Згідно з затвердженим графіком будівництва, до кінця травня 2016 року буде облаштовано пальове поле, змонтовано баштовий кран, а вже до кінця червня — розпочато роботи з бетонування фундаменту, а також зведення стін і пілонів підвального поверху будинку.

Будинок №3 комплексу «Традиція» на 216 квартир буде споруджено за монолітно-каркасною технологією з використанням екологічно чистих матеріалів. Увесь комплекс складатиметься із 4 будинків, торговельного центру, дитячого садка, впорядкованого скверу, дитячих і спортивних майданчиків, а також зон відпочинку.

«Інтергал-Буд» пропонує своїм покупцям скористатися унікальною пропозицією на ринку Києва — оформити розстрочку від забудовника на купівлю квартири у будинку №3 строком до 5 років зі ставкою від 7% річних! Крім того, за умови 100-відсоткової оплати надається знижка до 5%.

Завершення будівництва заплановане на 3-й квартал 2017 року.