Старт продажу квартир у 12-му будинку «Паркових Озер»
23 травня 2016

Доступне попереднє бронювання! Тільки сьогодні можна вибрати найкращу видову квартиру в одному з найкомфортніших будинків комплексу «Паркові Озера»! З 23 травня 2016 року ми починаємо продаж у трисекційному, вже 12-му, будинку.

Найкомфортніші планування житлового комплексу — наші менеджери готові розповідати про них стільки, скільки ви зможете їх слухати. Надзвичайно красиві краєвиди з панорамних вікон — підвіконня у вашій квартирі буде на рівні 45 см від підлоги, а це означає, що у вашій оселі завжди буде світло і затишно.

Вас тішить уже впорядкована територія «Паркових Озер»? Повірте, архітектори компанії «Інтергал-Буд» ще мають чим вас здивувати: оригінальна водна інсталяція біля будинку, комерційні приміщення першого поверху будуть мати тераси з видом на ліс, сучасний дитячий комплекс поблизу будинку №12, розрахований на різні вікові категорії. Маленькі новосели будуть дихати свіжим повітрям, майже весь час перебуваючи у хвойному лісі.

Нагадаємо також, що на території «Паркових Озер» уже працюють дитячий садок і супермаркет «Novus», магазини і ресторани, кафе, фітнес-зал, салони краси, аптека. «Паркові Озера» вже декілька років поспіль отримують найпрестижніші премії та нагороди, незважаючи на жорстку конкуренцію на ринку нерухомості.

Монолітно-каркасна технологія будівництва дозволяє зводити будинки у найкоротші терміни — завершення будівництва заплановане на січень 2018 року.

Утеплений фасад будинку, панорамне скління лоджій і балконів, просторий вестибюль, можливість придбати комори в будинку і багато інших переваг для вашого затишку. Не вірте на слово, переконайтесь особисто! Наші менеджери готові зустрітися з вами у будь-який зручний для вас час, а також залюбки дадуть відповіді на всі ваші питання за номером (044) 220‒01‒11.