Відділ продажу ЖК «Традиція» визнано найкращим за підсумками аудит-дослідження, проведеного серед 62 житлових комплексів Києва та області
2 червня 2016

Професійна галузева організація на ринку нерухомості URE Club спільно з незалежним аудитором Audit of Sales протягом березня-травня 2016 року проводила перше масштабне дослідження роботи відділів продажу житлових комплексів Києва та Київської області. У проекті взяли участь 62 житлові комплекси.

Дослідження по кожному ЖК проводилося на підставі багатьох параметрів, у тому числі продажі по телефону, особисті продажі менеджерів, такі інструменти продажу, як сайт комплексу, рекламний буклет тощо.

Відділ продажу ЖК «Традиція» компанії «Інтергал-Буд» здобув упевнену перемогу серед конкурентів у сегменті «Комплекси комфорт-класу». До трійки найкращих також увійшов ще один комплекс компанії, активне будівництво якого зараз ведеться на відстані 5 хвилин їзди від Києва, а саме ЖК «Озерний гай Гатне».

Для «Інтергал-Буду» це вже не перша перемога у таких аудит-дослідженнях. У вересні 2015 року житловий комплекс «Яскравий» також було визнано найкращим серед конкурентів.

Вітаємо наших покупців! Компанія «Інтергал-Буд» не зупиняється на досягнутому, а впевнено рухається вперед, до підкорення нових вершин.