Старт продажу квартир у новому будинку житловий комплекс «Яскравий»!
4 липня 2016

Вже близько 1500 сімей обрали житловий комплекс «Яскравий» як найкраще місце для життя у багатомільйонному мегаполісі. Оболонський район столиці, в якому будується комплекс, має зручне транспортне сполучення. Комфортну інфраструктуру, яка включає власний дитячий садок, супермаркет і торговий центр, а також оптимальні планувальні рішення від «Інтергал-Буду» вже оцінили мешканці «Яскравого».

4 липня 2016 року компанія оголошує старт продажу квартир у новому — вже шостому будинку комплексу! Проектом передбачене зведення двосекційного 24-поверхового будинку на 830 квартир.

Ми впевнені, що цей будинок сподобається покупцям, а придбати квартиру в ньому можна за привабливими цінами, які стартують з 500 000 грн! Широкий вибір варіантів планування, у тому числі компактні однокімнатні квартири площею від 25 кв. м.

Задля зручності майбутніх мешканців ми пропонуємо квартири як з ремонтом, так і без нього, щоб наші покупці за бажання могли реалізувати у власних помешканнях найоригінальніші рішення. До речі, тільки до кінця літа вартість ремонту у житловому комплексі «Яскравий» знижено до 70 дол./кв. м!

За докладнішою інформацією звертайтеся до менеджерів відділу продажу за номером (044) 200—03—43.

Обирайте яскраве життя!