У житловому комплексі «Паркові Озера» відкрито перший умебльований шоу-рум від «Інтергал-Буду»!
11 липня 2016

Компанія «Інтергал-Буд» у житловому комплексі «Паркові Озера» презентувала першу умебльовану шоу-квартиру. Потенційним покупцям і відвідувачам представлено повністю обладнану однокімнатну демонстраційну квартиру в уже зведеному будинку №10 на вул. Воскресенській.

Шоу-рум являє собою житлову квартиру з повноцінним чистовим оздобленням, умебльованими кухнею, передпокоєм і вітальнею, а також встановленою сантехнікою. Такі елементи декору, як кімнатні рослини, штори, м’які килимки, світильники, фотографії, картини на стінах і книги на полицях, створюють теплу обстановку домашнього затишку і комфорту.

В інтер’єрі нової демо-квартири переважають теплі тони і меблі з натуральних матеріалів, пропрацьовано функціонал житлової зони, передбачено місця для зберігання речей. Оздоблення у квартирі виконано відповідно до світових стандартів, з використанням високоякісних матеріалів та обладнання як вітчизняних, так і європейських виробників. Так, на кухні встановлено побутову техніку: варильна панель, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, посудомийна машина. У вітальні виграшно виглядають польський гарнітур Black Read White, а також м’які меблі українського виробника, який працює за італійською технологією, — компанії Pufetto.

«Реалізація цього проекту дасть змогу нашим покупцям оцінити планування, відчути простір, уявити можливе розміщення меблів і зорієнтуватися у функціональних можливостях квартири. Крім того, квартира з ремонтом створює наочне уявлення про те, наскільки затишно можна обставити своє помешкання за оптимальну вартість», — прокоментувала відкриття шоу-руму провідний архітектор компанії «Інтергал-Буд» Юлія Костилева.

Головним задумом проекту є можливість пришвидшити переїзд новоселів після отримання ключів. «Якщо раніше ми допомагали заощадити особистий час власникам квартир, пропонуючи готові рішення оздоблення „під ключ“, то сьогодні ми пішли далі й зробили можливим зменшення часових затрат наших клієнтів під час вибору кухонного гарнітуру, меблів, штор, а також посуду та інших предметів декору. Компанії, які стали партнерами заходу, — перевірені та надійні, а їхня продукція — сучасна і якісна», — наголосила Ю.Костилева.

Умебльований шоу-рум відкритий сім днів на тиждень: у будні дні з 9:00 до 19:00, а у вихідні — з 10:00 до 17:00. Записатися на огляд квартири можна за номером (044) 220‒01‒11.