Житловий комплекс «Лук’янівський» – призер конкурсу Мінрегіону на найкращі будинки і споруди 2015 року
13 липня 2016

Житлово-адміністративний комплекс «Лук’янівський» з підземним паркінгом на вул. Мельникова, 51Б у Шевченківському районі Києва здобув перемогу у конкурсі на найкращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, завоювавши призове місце у номінації «Об’єкти житлового будівництва».

До складу журі конкурсу ввійшли: перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі В’ячеслав Негода, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі Олексій Кудрявцев, представники Мінрегіону, Академії будівництва України, ради Українського об’єднання проектних організацій, Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України та інших організацій.

Журі конкурсу визначило переможців у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури і об’єкти громадського призначення.

«Цей конкурс важливий і потрібний для всієї будівельної галузі. Його мета — нагадати про містобудівників, архітекторів і забудовників, котрі в сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, які можуть бути прикладом для інших», — сказав перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, відкриваючи засідання журі.