18 липня стартує продаж квартир у новому житловому комплексі «Відрадний»
14 липня 2016

Компанія «Інтергал-Буд» презентує новий житловий комплекс «Відрадний». 18 липня 2016 року стартує продаж квартир у новому комплексі, який уже невдовзі почнуть зводити за адресою: Київ, вул. Каблукова, 23 у Солом’янському районі столиці.

На ділянці площею 1,2 га передбачене будівництво чотирьох 16-поверхових будинків на 498 квартир. На території комплексу будуть сучасні дитячі та спортивні майданчик, впорядковані зони відпочинку.

Безумовно, нашим покупцям сподобається вдале місцезнаходження комплексу: на відстані 5 хвилин ходьби від вул. Каблукова проходить центральна магістраль Києва — проспект Перемоги, 15 хвилин громадським транспортом — і ви вже біля найближчих станцій метро «Берестейська», «Вокзальна», «Політехнічний інститут».

За два кроки від ЖК «Відрадний» міститься ще один житловий комплекс компанії — вже збудований на проспекті Комарова, 46. Цей комплекс допоможе майбутнім покупцям ознайомитися з якістю будівництва від «Інтергал-Буду», а також із впорядкованою довколишньою територією.

Ви неодмінно оціните широкий вибір планувальних рішень! Монолітно-каркасна технологія будівництва, яка дає змогу зводити будинки у стислі терміни (завершення будівництва перших двох будинків комплексу заплановане на IV квартал 2017 року), утеплений фасад, засклені балкони і лоджії, комфортні планувальні рішення з можливістю перепланування і багато іншого гарантують вам затишок і комфорт!

У ЖК «Відрадний» можна придбати квартиру як з підготовкою під чистове оздоблення, так і «під ключ». До речі, тільки до кінця літа вартість оздоблювальних робіт у всіх житлових комплексах «Інтергал-Буду» знижено на 50% — до 70 дол./кв. м!*

Покваптеся, заявки на квартири вже надходять.

На всі ваші запитання готові дати відповідь менеджери компанії за номером (044) 200‒02‒77.

*У гривневому еквіваленті за середнім курсом продажу долара США на міжбанку (FinBiz) на дату, що передує даті виставлення рахунку.