Новий будинок житлового комплексу «Деміївка» вже у продажу!
31 серпня 2016

Компанія «Інтергал-Буд» оголошує старт продажів квартир в будинку №2 житлового комплексу «Деміївка», розташованого в Голосіївському районі столиці. Це завершальний будинок в даному комплексі. 20 поверхів, 156 квартир з комфортними плануваннями від 42 до 103 кв. м.

ЖК «Деміївка» має все необхідне для якісного і комфортного життя людини в мегаполісі: центр міста, але в той же час далеко від галасливих трас, власна повноцінна інфраструктура комплексу включає сучасні дитячі та спортивні майданчики, футбольне поле, зони відпочинку, підземний та гостьовий наземний паркінги.

Всього в 2-х хвилинах пішки від комплексу знаходиться станція метро «Деміївська», а також головні артерії міста — проспекти Голосіївський і Валерія Лобановського (Червонозоряний).

Поруч з житловим комплексом розташувався Голосіївский ліс — один з найбільших і найдавніших в Європі. Крім прогулянкових алей та каскаду мальовничих озер, в парку є різноманітні атракціони, проводити час на яких буде цікаво і дітям, і дорослим.

Монолітно-каркасна технологія будівництва дозволяє зводити будинки в найкоротші терміни, тому завершення будівництва будинку №2 ЖК «Деміївка» заплановано на початок 2018 року.

Запрошуємо вас особисто переконатися в тому, наскільки зручно і приємно жити в ЖК «Деміївка». Наші менеджери готові зустрітися з вами в будь-який зручний для вас час, а також із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші запитання за номером (044) 220 01 11.