Міжнародний конкурс Кришталева Цегла
Міжнародний конкурс Кришталева Цегла
19 грудня 2014

Зауважимо, що «RIUS» — це єдиний бізнес-центр класу «А» в центральній частині Львова. Тут розташовані не лише надсучасні офіси, конференц зал площею 120 м2, але й 53 номери готелю бізнес-класу, торгова галерея, ресторан та єдиний у центрі міста підземний паркінг.
Бізнес-центр «RIUS» — це авторський проект, виконаний у стилі орнаментальної сецесії, характерної для львівської забудови XIX та XX ст. Саме це дало змогу гармонійно вписати проект в історичне середовище та не порушити стилістику прилеглих будівель, що належать до культурної спадщини ЮНЕСКО.
Конкурс Кришталева Цегла фокусується на розвитку співпраці країн і регіонів по обидві сторони східного кордону ЄС. Партнерами Конкурсу є представники уряду, керівники будівельних адміністрацій, технічних вузів, галузевих організацій та асоціацій. Це партнерство ґрунтується на взаємному обміні знаннями та досвідом не тільки в сфері архітектури, будівництва, міського планування, але й захисту навколишнього середовища та культурної спадщини.
За час існування Конкурсу, протягом 13 років, поміж собою змагалися більш ніж 700 будівельних проектів, реалізованих у прикордонних районах Польщі, України, Білорусі, Литви, Словаччини. Слід зазначити, що відповідно до ідеї конкурсу нагороджуються всі основні партнери процесу будівництва — інвестор, дизайнер і підрядник, тож нагороду отримали також інвестор проекту Бізнес-центру ДП «Інтергал-Буд» та виконавець ТзОВ «Галінвестбуд».
Конкурс став найбільшим оглядом досягнень в архітектурі, будівельних конструкціях, застосованих при будівництві, реконструкції і реставрації об’єктів у Східній Європі, а статуетка «Кришталева Цегла» вже давно вважається виразом визнання і особливою формою рекомендації.