Стартували роботи на будмайданчику ЖК  «Теремки»
Стартували роботи на будмайданчику ЖК «Теремки»
15 лютого 2017

Компанія «Інтергал-Буд» повідомляє про початок робіт на будівельному майданчику житлового комплексу «Теремки». На майданчику будинку №1 активними темпами ведеться облаштування пальового поля. Після закінчення цього етапу почнеться монтаж монолітних ростверків і каркаса будівлі. Також будівельники взялися до влаштування котловану будинку №2. Роботи ведуть згідно з графіком.

ЖК «Теремки» — це ідеальне місце для спокійного і комфортного життя. Лише декілька сотень метрів — і ви вже у парку «Феофанія», одному з найгарніших парків столиці. По другий бік міститься Національний комплекс «Експоцентр України». Довкола житлового комплексу розкинулися Голосіївський ліс і Національний музей народної архітектури та побуту України ( «Пирогів»).

Створюючи проект комплексу, розробники подбали про те, щоб зробити проживання у ньому максимально зручним і комфортним для всіх його мешканців. Уже сьогодні можна впевнено сказати, що на території комплексу буде державний дитячий садок, підземний паркінг, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, облаштований прохід із комплексу у Голосіївський ліс.

На перших поверхах житлових будинків планується розмістити сучасні заклади сфери послуг і торгівлі: салон краси, аптеку, стоматологічний кабінет, юридичну консультацію, фітнес-клуб, центр розвитку дитини, школу іноземних мов. Усі необхідні продукти і товари можна буде придбати у невеликих магазинчиках прямо на території комплексу.

Покваптеся вибрати квартиру своєї мрії, а наші менеджери допоможуть вам у цьому: (044) 200—03—44.