«Інтергал-Буд» серед лідерів рейтингу надійності будівельних компаній
«Інтергал-Буд» серед лідерів рейтингу надійності будівельних компаній
23 лютого 2017

Компанія «Інтергал-Буд» зайняла друге місце у рейтингу надійності забудовників, складеному порталом Domik.ua на підставі голосування читачів. За «Інтергал-Буд» віддали свої голоси 11% покупців.

Користувачі порталу Domik.ua не вперше вибирають забудовників, яким готові довірити свої інвестиції, і «Інтергал-Буд» з року в рік підвищує свою позицію в рейтингу. Це підтверджує правильність стратегії компанії, яка передбачає створення якісних об’єктів у заявлений термін.

«Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому завжди доводить до завершення розпочаті проекти. Це дозволяє з кожним роком дедалі впевненіше завойовувати позиції на ринку. Покупці довіряють нам, адже точно знають, що ми не підведемо! Тож не дивно, що численні рейтинги постійно підтверджують нашу надійність і лідерські позиції на ринку», – коментує заступник комерційного директора компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

До того ж, компанія використовує власні джерела фінансування будівництва, що дає змогу розвивати нові проекти і завершувати будівництво поточних об’єктів вчасно незалежно від темпів продажу.

«На сьогоднішній день «Інтергал-Буд» зводить понад 400 тис. кв. м нерухомості і має намір й надалі нарощувати обсяги будівництва. У 2017 році в столиці ми плануємо ввести в експлуатацію близько 250 тис. кв. м житлової нерухомості. Вже на весну заплановано старт продажу нових, ще масштабніших об’єктів, які будуть суттєво відрізнятися від тих, які «Інтергал-Буд» зводить зараз. Ми плануємо розширити горизонти не тільки у Києві, але й в інших перспективних містах України», – додала Анна Лаєвська.