Нова «Зірка якості» у скарбничці компанії
Нова «Зірка якості» у скарбничці компанії
21 лютого 2017

Компанія з управління активами «КУА «Крістал Ессет Менеджмент», яка займається реалізацією об’єктів, що будуються під брендом «Інтергал-Буд», знову здобула визнання. За результатами Національного рейтингу якості товарів та послуг компанію було відзначено нагородою «Зірка якості» і присуджено звання «Найкраще підприємство країни».

Як розповіли організатори рейтингу, звання присуджується за незмінно високу якісь і досягнення переваги у бізнесі серед підприємств, які працюють в Україні. Мета рейтингу – визначити і показати суспільству справжніх лідерів у галузі виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території України, а також сприяти визнанню суспільством цих підприємств.

Рейтинг складається на підставі офіційних даних державних статистичних органів України і виключає вплив людського фактора на прийняття підсумкових рішень.

Співорганізаторами Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості» є Комітет економічного розвитку і Колегія з’їздів – всесвітньо відомі незалежні дослідницькі організації, які працюють у громадських інтересах.

Бренд «Інтергал-Буд» вкотре довів свою надійність і підтвердив статус лідера галузі. Компанія не має наміру зупинятися на досягнутому, а буде й надалі стрімко розвиватися та підкорювати нові вершини.