ОТРИМАНО СЕРТИФІКАТ ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКУ №3 ЖК "МАЛАХІТ"
ОТРИМАНО СЕРТИФІКАТ ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКУ №3 ЖК "МАЛАХІТ"
2 січня 2018

Шановні покупці!

Раді повідомити, що отримано Сертифікат про готовність до експлуатації будинку №3 ЖК "Малахіт» за адресою: м. Київ, вул. Сурікова, 3.
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України 22 грудня 2017 року видала офіційний Сертифікат серії IУ № 163173562019, підтвердивши відповідність нової будівлі проектній документації та її готовність до експлуатації.


Технічні характеристики дому:

·         Кількість поверхів – 25, 8, 8, 25 поверхів;

·         Кількість квартир – 294;

·         Загальна площа квартир – 22010,0 кв. м.;

·         Житлова площа – 10104, 9 кв. м.;

·         Площа вбудованих, вбудовано-прибудованих та прибудованих нежитлових помешкань – 1608, 70 кв.м.

·         Загальна площа 25 машиномісць – 425,7 кв. м.

Вже зовсім скоро власники квартир в домі №3 зможуть переїхати і відсвяткувати новосілля. Вітаємо покупців ЖК "Малахіт" з цією важливою подією!

ЖК «Малахіт» - це сучасний житловий комплекс, розташований у Солом’янському районі столиці. Однією з головних переваг комплексу є його місцезнаходження: майже в самому серці Києва і водночас на чималій відстані від шумних трас. Завдяки цьому мешканці «Малахіту» мають можливість поєднувати активний спосіб життя зі статусним проживанням у престижному районі столиці. Усі необхідні послуги мешканці зможуть отримати, не виходячи за територію комплексу, адже на перших поверхах будинків працюватимуть дитячий садок, магазини, салон краси, аптеки, банківські відділення, стоматологічний кабінет, інші заклади сфери послуг. А дітям неодмінно сподобаються зручні та сучасні дитячі та спортивні майданчики. На підземному рівні під 3-м і 4-м будинками розміститься просторий паркінг.

Про ціни на квартири та умови продажу Ви можете дізнатись у відділі продажу ЖК «Малахіт»: м. Київ, вул. Богданівська, 7А, тел. +38 044 391 06 10.