"Інтергал-Буд" значно розширив вибір кухонних меблів і техніки в квартирах з ремонтом
"Інтергал-Буд" значно розширив вибір кухонних меблів і техніки в квартирах з ремонтом
14 червня 2018

Мебльована кухня в новій квартирі – відмінне рішення для тих, хто хоче відсвяткувати новосілля, не витрачаючи дорогоцінний час і нерви на облаштування кухні в новій квартирі.

Установка мебльованої кухні разом з ремонтом "під ключ"– унікальний сервіс, який компанія "Інтергал-Буд" успішно надає своїм покупцям вже декілька років. На сьогоднішній день забудовник значно розширив кількість варіантів меблів із вбудованою технікою, пропонуючи найкомфортніші умови для переїзду в нове житло!

При підборі оздоблювальних матеріалів, корпусних меблів і техніки дизайнери керувалися передусім їх якісними характеристиками, а також сучасними трендами для створення максимально комфортних, практичних і ефективних інтер'єрів. Адже кухня має бути не лише функціональною, але також привабливою і затишною. Тут збирається уся сім'я, кожному має бути приємно і комфортно!

Купуючи квартиру з ремонтом, майбутній власник може вибрати будь-який варіант кухні з представлених в каталозі, а також погодити набір необхідної побутової техніки. У базовий список входять вбудовані витяжка, варильна поверхня, духовка і холодильник.

Для покупців відкриті спеціальні шоу-руми, в яких представлено більше десятка варіантів кухонь з корпусними меблями актуального дизайну. Усі гарнітури спроектовані з урахуванням стандартів ергономіки, функціональності і якості матеріалів, що використовуються.

Ознайомитися з ними можна в житлових комплексах "Паркові озера", "Нивки-парк", "Яскравий" та "Озерний гай Гатне».

Окрім безперечної зручності, установка в новій квартирі кухонного гарнітуру і техніки дозволяє покупцеві заощадити, адже вартість меблів і техніки гарантовано виходить нижче ринкової! Більше того, забудовник надає гарантійні зобов'язання на усі ремонтні роботи, техніку і матеріали.

Безумовно, це відмінний варіант для тих, хто рахує гроші та цінує свій час.