ЖК «Малахіт» та «Паркові озера» визнані кращими серед новобудов столиці
ЖК «Малахіт» та «Паркові озера» визнані кращими серед новобудов столиці
12 квітня 2018

Серед 161 комплексу столиці ЖК "Малахіт" та "Паркові озера" будівельної компанії "Інтергал-Буд" стали переможцями одразу в декількох номінаціях і взяли Гран-прі за підсумками незалежного дослідження "Ревізор новобудов"!

Оцінювання велося в трьох цінових сегментах – нижньому, середньому і високому. У середньому ціновому сегменті Гран-прі отримав ЖК "Малахіт". Цей житловий комплекс також відзначився призовими місцями в двох номінаціях: "Зручність життя" - 1-е місце і "Фінансові умови" - 2-е місце.

ЖК "Паркові озера" переміг в номінації "Фінансові умови" в тому ж середньому ціновому сегменті, зайнявши 1-е місце.

Компанія "Інтергал-Буд", якій належать ці житлові комплекси, на даний момент зводить більше 900 тис. кв. м житловій нерухомості. Тільки у столиці та передмісті одночасно будується 11 житлових комплексів з розвиненою соціальною інфраструктурою. У 2018 році "Інтергал-Буд" планує запуск одразу восьми нових житлових проектів у Києві.

Свої комплекси забудовник розташовує в місцях, комфортних для проживання, – в районах із зручною транспортною розв'язкою, поблизу зелених зон, місць для відпочинку і розваг. В усіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура і сфера послуг: паркінги, дитячі садки, магазини, кафе, місця для відпочинку і занять спортом. Окрім комфортного житла, своїм покупцям забудовник пропонує вигідні програми розстрочки, тому закономірно, що житлові комплекси "Малахіт" і "Паркові озера" були визнані одними з кращих в столиці.

Здійснюючи аудит київських ЖК, аналітики "Ревізора" ставили перед собою завдання надати покупцеві об'єктивну і незалежну оцінку об'єктів на ринку первинної нерухомості, враховуючи усі ризики, а також слабкі і сильні сторони кожного комплексу.