Інтергал-Буд

Про компанію

досягнення та філософія успіху
компанії «Інтергал-Буд»

донизу
«Інтергал-Буд» – найнадійніша будівельна компанія, яка працює для людей

Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2003 року, ми досягли значних результатів в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні.

 • Соціальність

Надійний забудовник

Будівельною компанією «Інтергал-Буд» за 16 років роботи на українському ринку нерухомості було спроектовано та зведено 74 проекти, загальною площею більше 3 мільйонів квадратних метрів. 

Тільки в столиці одночасно ведеться будівництво 13-ти великих житлових комплексів, що разом з регіонами складає понад 1 100 000 тисяч квадратних метрів! Ще понад 3,8 мільйонів квадратних метрів нерухомості знаходяться у проектному портфелі.

На сьогодні компанією побудовано 132 будинків, з яких – 48 по місту Києву, 5 по Київській області, 73 по регіонах країни.

Наші досягнення дозволяють впевнено утримувати лідерські позиції на будівельному ринку та займати перше місце серед недержавних девелоперів. Географія нашого представництва постійно розширюється. На сьогодні комфортні та сучасні житлові проекти реалізуються у Києві, Львові, Рівному, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді та Мукачевому. Драйвером успіху «Інтергал-Буд» є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості. Тримаючи руку на пульсі змін, ми зосереджені на розвитку перспективних проектів та відкриті до співпраці з покупцями.

На наше переконання, будівництво житла – це бізнес, що забезпечує людей найціннішим, – комфортним проживанням та омріяним стилем життя. Тому задоволені власники квартир, а їх вже більше 15-ти тисяч родин – наша головна перемога та стимул до розвитку.

Нові квартири очікують на своїх власників у житлових комплексах «Яскравий», «Володимирський», «Нивки-Парк», «Деміївка», «Сирецькі сади», «Малахіт», «Паркові озера», заміському комплексі «Озерний гай Гатне» та інших. Ми усвідомлюємо, що сучасний ринок первинного житла вимагає від девелопера не тільки найвищої якості будівництва та широкого комплексу послуг, а й лояльного ставлення до покупців. Відкритість та ефективна співпраця з нашими покупцями починається з вигідних умов придбання квартири.

Ключові переваги, які відрізняють компанію "Інтергал-Буд":
- ремонт "під ключ"
- гарантії якості матеріалів і робіт
- низька щільність забудови, житлові комплекси за принципом "місто в місті"
- соціальна відповідальність

«Інтергал-Буд» пропонує власні довгострокові програми розстрочки із соціальними гарантіями, які суттєво вигідніші за умови кредитування банківських установ. В нас активно працює послуга "trade-in", завдяки якій можна продати стару квартиру в рахунок придбання нової в наших житлових комплексах. Ми практично єдині на ринку, хто надає послугу квартири «ремонт під ключ». Покупець має змогу значно зекономити час та гроші, отримавши квартиру з готовим ремонтом та гарантіями якості на будівельні матеріали та роботи.

Ми дбаємо про інтереси покупців ще на етапі вибору місця під забудову. Наші житлові комплекси розташовані у місцях, комфортних для проживання, – у районах зі зручною транспортною розв’язкою, біля зелених зон та місць для відпочинку і розваг. В усіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку. Саме тому в наших новобудовах хочеться жити!
Довіра до компанії «Інтергал-Буд» базується на цілком раціональних речах: великій кількості вчасно зведених проектів, високих темпах будівництва, відсутності проблемних забудов, найширшому регіональному охопленні, веденні будівництва за рахунок власних коштів. Відтак, за цим всім стоїть єдине бажання – надавати людям комфорт, впевненість та стабільність у вигляді сучасного європейського житла.

 

Досягнення компанії були неодноразово підтверджені нагородами престижних вітчизняних та міжнародних конкурсів:

 • ПРЕМІЯ IBUILD «ДЕВЕЛОПЕР РОКУ» 2019
 • ПРЕМІЯ EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2019 – ДЕВЕЛОПЕР РОКУ
 • №1 у рейтингу забудовників «Мінфін» за кількістю введеного в експлуатацію житла за 2 півріччя 2018 року
 • Перемога у бізнес-конкурсі "Бренд року" 2019
 • Почесна відзнака «Золота зірка» від Конфедерації Будівельників України
 • "Зірка якості" 2018
 • Премія European Property Awards 2018- Residential Development for Ukraine – ЖК «Озерний гай Гатне»
 • Премія European Property Awards 2018- Residential High-rise Development for Ukraine з житловим комплексом комфорт-класу «Малахіт»
 • Премія European Property Awards 2018- Mixed-use Architecture for Ukraine з проектом «INTERGAL CITY»
 • Премія URE Club ЖК «INTERGAL CITY» -«Mixed-Use project of the year» 2018
 • Премія IBUILD ЖК «Теремки» - «Самий зелений комплекс року» 2018
 • Премія IBUILD «Девелопер року» 2018
 • «Інтергал-Буд» входить у ТОП-3 найбільших та найнадійніших забудовників України
 • Переможець конкурсу «Бренд року – 2017» в категорії «Лідер за обсягами будівництва» в номінації «Бездоганна репутація»
 • Лауреат премії IBuild-2017 у номінації «Якість та стабільність будівництва»
 • Переможець номінації «Девелопер року в житловій нерухомості. Україна» міжнародної Премії Країн Східної Європи та Азії – EEА PROJECT AWARDS 2017
 • Володар звання «Вибір України – 2016» від професійної премії Building Awards
 • Володар титулу «Лідер будівельної галузі 2016» згідно рейтингу незалежного агентства «Національний бізнес-рейтинг»
 • «ДЕВЕЛОПЕР РОКУ – 2017»
 • «ЯКІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВА» «НАЙКРАЩА ІНФРАСТРУКТУРА – 2017»
 • «ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ - 2018» «ЗАБУДОВНИК РОКУ – 2015/2012»
 • «БРЕНД РОКУ – 2018/2017/2016/2013»

Компанія є членом Ради директорів Конфедерації будівельників України та постійним учасником Ukrainian Building Community.

Замовити дзвінок

Замовте зворотній дзвінок, і наш менеджер зв'яжеться з Вами сьогодні в призначений час.

Задати питання

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами сьогодні в призначений час.