Back

Анна Лаєвська: енергоефективні технології поліпшують якість життя

Комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська прокоментувала, наскільки енергоефективні технології, використовувані при будівництві житлових комплексів, дозволяють скоротити витрати власників квартир. Про це експертка написала в авторській колонці для ресурсу «Інтерфакс-Україна».

Сьогодні оцінка якості житла виходить далеко за межі самої квартири. Покупець звертає увагу на архітектурний проєкт, просторове зонування, прибудинкові простори, ландшафтний дизайн, багатофункціональну інфраструктуру, безбар'єрне і повнофункціональне середовище.

Все більше уваги покупець приділяє матеріалами та технологіями, які дозволяють оптимізувати споживання енергії та витрати на експлуатацію. Тому питання енергоефективності й розумного споживання сьогодні все частіше звучить у відділах продажів.

Розв’язання питань енергоефективності починається з вибору технології облаштування фасадів. У деяких наших комплексах, наприклад в ЖК CITY HUBМФК Intergal City, передбачені теплоощадні вентильовані фасади, які оберігають будівлю від перегріву в спеку, а в холодну пору не пропускають тепло назовні.

Крім того, використання якісного утеплювача - мінераловатних плит, які виготовлені з базальтової сировини, захищають будинки наших проєктів від тепловтрат. Це екологічно чистий, негорючий матеріал, що також важливо для комфорту майбутніх мешканців.

Зовнішні і міжквартирні стіни в наших будинках — це якісний керамоблок, який відмінно зберігає тепло всередині, має хороший рівень звукоізоляції.

У багатьох комплексах (ЖК «Теремки»ЖК «Причал-8»ЖК City HubЖК «Голосіївський»ЖК SKY AVENUEЖК «Паркові Озера 2»ЖК «Сирецькі Сади»МФК Intergal City) передбачені власні котельні з можливістю опалювати будинок незалежно від сезону і комунальних служб. У ЖК «Озерний Гай Гатне», заміському екокомплексі, в наших будинках передбачені індивідуальні газові двоконтурні котли.

Не менш важливо і використання сучасних віконних систем. У склінні комплексів «Інтергал-Буд» використовуються енергоощадні вікна з поліпшеним склопакетом, який наповнений аргоном. Вони допомагають зберігати тепло в приміщенні і підтримувати комфортний мікроклімат.

Додаткові можливості економії споживання ресурсів надають датчики руху в місцях загального користування, розумне вуличне освітлення, індивідуальні прилади обліку і система розумний будинок Ajax StarterKit, яка інтегрована в багатьох наших проєктах.

Використання різних енергоефективних технологій, що представляють для нас окремий стандарт якості, дозволяє скоротити витрати мешканців приблизно на 30%. Однак справа не тільки в грошах: сучасні технології дозволяють поліпшити якість життя, мікроклімат у квартирах і, як наслідок, підвищити рівень комфорту мешканців.  


Other publications