Back

Динаміка будівництва станом на 1 квітня 2021 року

Шановні покупці, пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 квітня 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2

Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів — виконано на 50%. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої та становлять понад 80%. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на 90%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Стартували роботи з влаштування каркаса вхідних груп (10%) та прокладання інженерних мереж (25%).

Секції №3, 4, 5

Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 30%, а прокладання інженерних систем на понад 35%. Стартували роботи з оздоблення (без ремонту квартир).

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 80%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 80%) та монолітний каркас (виконано на 80%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7

Триває кладка зовнішніх стін з 2-го по 23-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Виконується штукатурку стін у квартирах з 2-го по 16-й поверх.

4 черга: Секція №8

На фінальній стадії кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Виконується штукатурку стін у квартирах з 2-го по 16-й поверх.

4 черга: Секція №9

Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-й поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 20-й поверх.

4 черга: Секція №10

Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-ий поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 20-й поверх. Виконується утеплення фасаду — виконано на 25%.

5 черга: Секції 11, 12

Влаштовано котлован. Стартували роботи з влаштування пальового поля.

5 черга: Секції 13, 14

Стартували роботи з влаштування котловану.

Підземний паркінг

Завершені роботи з зовнішнього утеплення. Виконуються роботи з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 80%). Виконується стяжка підлоги (готовність 40%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1  

Триває встановлення вертикальних елементів 4-го поверху.

Секція №2   

Стартували роботи над монолітним каркасом будівлі. Встановлюються вертикальні елементи цокольного поверху.

Секції №3

На фінішній прямій роботи з укладанням пальового поля — триває щебенева підготовка.

Секція №4   

На фінішній прямій роботи з укладання пальового поля.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

Будинок №7

Завершуються роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків (виконано на 90%), прокладання внутрішніх мереж (виконано на 30%) та облаштування фасадів (виконано на 80%). Розпочато облаштування прибудинкової території.

Будинок №8

Улаштування зовнішніх мереж виконано на понад 90%, внутрішніх мереж на 95%. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 70%. Розпочато облаштування прибудинкової території.

Будинок №43

Тривають роботи з облаштування покрівлі (виконано на 90%), монтажу ліфтів (виконано на 95%), прокладання зовнішніх (виконано на 90%) та внутрішніх мереж (виконано на 70%), облаштування фасадів (виконано на 90%), штукатурки стін (виконано на 85%) й стяжки підлоги (виконано на 85%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 50%. Стартували роботи в квартирах з ремонтом — виконано 25%.

Будинок №42

Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішні мережі — виконані на 90%. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги та фасадні роботи виконані на 90%. Облаштування покрівлі виконано на 90%, а монтаж віконних блоків завершено. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 80%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж. 

Будинок №8

Практично завершені роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користуваня.

Будинок №7

Завершуються роботи з влаштування фасаду та благоустрою території. Чистову обробку місць загального користування виконано на 85%.

Будинок №12

Секція Г

Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 16-у та 17-у поверхах. Стяжка виконується на рівні 15-го поверху.

Секція І

Встановлення вікон на рівні 17-го поверху. Триває штукатурка на 13, 16 та 17-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е

Триває встановлення вікон з 2-го до 15-й поверх. В роботі штукатурка на 14-у та 15-у поверхах.

Секція Б

Проводиться встановлення віконних конструкцій з 2-го по 14-й поверх. Виконується улаштування покрівлі.               

Будинок №11

Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 17-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 6-го по 17-й поверх; Секція Ж — 4-й поверх та з 8-го по 17-й поверх.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса 7-го поверху.

Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 4-го поверху.

Секція Г: влаштування монолітного каркаса 6-го поверху.

Секція Е: влаштування монолітного каркаса 3-го поверху.

Дитячий садок

Ведеться штукатурення стін та стяжка на 4-у поверсі, тривають роботи з влаштування покрівлі.

Заклад громадського харчування

Влаштування монолітного каркаса та кладка — виконані. В процесі роботи з влаштування покрівлі, фасаду, благоустрою та монтажу вікон.  

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Триває влаштування монолітного каркаса на 12-му поверсі. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 5-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів — виконано на понад 40%. Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 80%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5

Тривають роботи з благоустрою.  

Будинок №6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 10-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 40%.

Будинок №7

Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 15-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 5-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення. 

Будинок №8

Триває монтаж вікон — відсоток виконання 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 70%. Штукатурка стін виконана на 90%, влаштування стяжки на 30%, прокладання систем електропостачання на 80%. Улаштування покрівлі виконано на 80%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 50%. Продовжуються роботи з встановлення дверей.

Будинок №9

Завершили влаштування котловану. 

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1

Секція 1

Завершується виконання паль.

Секція 2

Виконана бетонна підготовка та виконується армування фундаментної плити.

Секція 3

Виконана фундаментна плита.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 12-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 55%. Тривають електромонтажні роботи. 

Секція №2

Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на понад 60%. Тривають електромонтажні роботи. 

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг

Стартували роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на 85%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на понад 70%.

Секція №2

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 85%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень тривають. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем в процесі — виконано на 80%.

Секція №3

Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (60%) та фасади (60%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 55%. 

Секція №4

Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування підходять до логічного завершення. Тривають роботи з влаштування покрівлі (50%) та фасадів (25%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 55%.

Секція №5

Влаштування моноліту 16-го поверху та проведення кладки стін на рівні 11-го поверху.

Секція №6

Влаштування моноліту 16-го поверху та кладка стін на рівні 9-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 8-го поверху.

Паркінг

Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — 80%.

Будинок №2

Секція №8

Влаштування котловану виконане на 95%. Стартувало влаштування монолітного каркаса.

Секція №9

Влаштування котловану виконане на 95%.

Секція №10

Влаштування котловану виконане на 80%.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 22-го поверху.

На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 11-го поверху.

На вежі «В» продовжують виконуватись роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі.

На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та монтажу навісних вентильованих фасадів з 9-го по 16-й поверх. Виконуються роботи з кладки цегли з 12-го оп 16-й поверх. Розпочато роботи з освітлення фасаду.

На вежі «Д» виконуються вертикальні елементи 3-го поверху.

Ведуться роботи з будівництва стилобату.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Other publications